Samoistnie pojawiające się siniaki??

napisał/a: Jowi91 2013-08-29 11:20
Witam!
2 dni temu poczułam ból i pieczenie na udzie. Jak sprawdziłam co mi się stało zauważyłam ok. 10 siniaków blisko siebie na udzie. Zdziwiło mnie to bo czułam przy tym ból. 2 godziny jakos po tym zdarzeniu znowu czułam to samo sprawdziłam i wyżej bliżej biodra to samo tylko siniaki były tak ma 0,5 cm. i było ich dużo koło siebie w skupisku. Szybko stały się fioletowe. Te co były pierwsze i większe zniknęła ich cześć i pojawiły sie dziś nowe na ich miejscu. na drugiej nodze również ale już sa mniejsze 3 siniaki na udzie. Nie wiem co to. Znajomi mi mówili, że to oznaki tez białaczki. Zrobiłam na drugi dzień wyniki prywatnie morfologie, rozmaz krwi met. Schilinga, żelazo, ob. W najniższej normie mam MCV, MPV czyli mam minimum i mam też najniższe gran. pałeczkowate. Piszę o tym mimo, że nie jest poniżej normy tylko jest minimalne poniewaz Pani w labolartorium powiedziała mi, że to też jest istotne w której granicy jest. przekroczone mam gran. kwasochłonne i żeklazo. Ob mam 2 (2-15).
Bez powodu nie pojawiły mi się siniaki. Co to może oznaczać? Jestem przestraszona. Chce powtórzyć te same wyniki i pójdę do lekarza w poniedziałek.
Prosze mi powiedziec co oznacza taki wysoki poziom żelaza??
I jak się go pozbyć?
Dziękuję z góry za odpowiedź