sącząca się blizna potrądzikowa na policzku

napisał/a: grzechu5444 2013-10-14 22:11
Witam. Mam trądzik od paru lat,ale wczoraj chyba pierwszy raz w życiu podrapałem się po bliźnie. Jakby to poweidzieć skóra jest płaska, a tam gdzie blizna to jest ona lekko zgrubiała(jak większość blizn). Wczoraj w nocy się podrapałem, a dzisiaj przez cały dzień sączy się z niej taka żółta woda/ropa nie wiem jak to nazwać. Od rana do teraz, i mam pytanie dlaczego tak się dzieje, czy to, że nie wycisnąłem akurat pryszcza w tym miejscu, to ta zawartość została pod blizną i teraz powoli wypływa? Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego tak się dzieje i jestem po prostu ciekaw.
Blizna wygląda identycznie tak jak na tym zdjęciu po lewej(całkiem po lewej, można powiedzieć najbliżej kącika ust)
[code:16s0omlw]http://www.laseroweusuwanieblizn.com/images/bliznypotradzikowe1.jpg[/code:16s0omlw] Nie mogę wkleić więcej niż 300pikselowego obrazka, więc dam link do obrazka.
W sumie to muszę powiedzieć, że mam identyczne blizny na policzkach jak ta pani, ale do tego dochodzą mi wykwity(niestety), nie wyleczyłem jeszcze tego dziadostwa, a walcze z tym od ładnych 6 lat. Jestem tylko ciekaw dlaczego to się sączy?