Jakie są skutki uboczne rzucenia palenia?

djfafa
napisał/a: djfafa 2017-08-17 14:20
No ktoś Was musi pilnować :)
Michorek...
napisał/a: Michorek... 2017-08-17 14:27
No ba !
Jak Ciebie zabraknie to....to nie wiem!
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-08-17 14:30
Zaczniesz znowu palić :))
napisał/a: ketjowix 2017-08-17 18:11
djfafa napisal(a): Zaczniesz znowu palić :))


lepiej nie

Czy bierzecie jakieś witaminy, suplementy po rzuceniu palenia?

Łykam codziennie magnez + B6 i kupiłem tabletki z miłorzębu japońskiego na te szumy
Zastanawiam się czy nie kupić jakiś witamin dodatkowo. Gdzieś na YT widziałem vloga i laska się wypowiadała o suplementacji po rzuceniu palenia.
napisał/a: PiotrZG 2017-08-17 22:31
djfafa napisal(a): Witajcie ex palacze na nowym forum :)

Fatalne zmiany. Żal wielki, że zlikwidowano commed.
Ketjowix, nie łam się. Zaczynałeś palić w bardzo młodym wieku a więc daj czasowi czas. Trzymaj się. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i życzę powodzenia w walce z nałogiem. Rzucenie palenia jest wykonalne i zależy tylko od nas.
napisał/a: ketjowix 2017-08-18 00:42
Napisałem do moderatora o możliwość dodania forum do aplikacji tapatalk. Wtedy pisanie ze smartfona będzie czystą przyjemnością.
napisał/a: trancefusion 2017-08-18 10:02
więcej reklam się nie dało wcisnąć? :D szczerze, trochę odechciewa się tu wchodzić teraz...
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-08-18 17:58
ketjowix napisal(a): Napisałem do moderatora o możliwość dodania forum do aplikacji tapatalk. Wtedy pisanie ze smartfona będzie czystą przyjemnością.


Nie ma szans na tapatalk. Aplikacja = mniejszy ruch na stronie.
napisał/a: PiotrZG 2017-08-19 10:03
trancefusion napisal(a): więcej reklam się nie dało wcisnąć? :D szczerze, trochę odechciewa się tu wchodzić teraz...

Odechciewa tym bardziej, że administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA. To szwajcarski kapitał. Kapitał szwajcarski zainteresowany jest obiektywizmem i rzetelnością informacji, że nie wspomnę dobrem Polski na podobieństwo kapitału niemieckiego. Beze mnie. Cheers ;)
napisał/a: ketjowix 2017-08-19 15:25
Piotr nie możesz odejść. Moze napiszmy do admina razem zeby dodał forum do tapatalk, tylko nie wiem gdzie jesy do niego kontakt. Albo zmieńmy forum bo jest takie jedno fajne typowe o rzucrniu palenia.
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-08-20 08:03
Tapatalku nie będzie. To oficjalne stanowisko właściciela i raczej nic Wam nie da pisanie do kogokolwiek. Ale dane do redakcji macie tutaj:

https://polki.pl/redakcja.html

I trochę śmieszne jest teraz pisanie o kapitale, skoro Commed należy/ał do Edipresse od 5 lat. Właściciel się nie zmienił, zostały tylko połączone 2 fora. No ale jak przez 5 lat Szwajcarski kapitał nie przeszkadzał w rzucaniu palenia, a teraz przeszkadza, to faktycznie macie "poważny problem".
napisał/a: PiotrZG 2017-08-20 08:33
djfafa napisal(a): (...)
I trochę śmieszne jest teraz pisanie o kapitale, skoro Commed należy/ał do Edipresse od 5 lat. Właściciel się nie zmienił, zostały tylko połączone 2 fora. No ale jak przez 5 lat Szwajcarski kapitał nie przeszkadzał w rzucaniu palenia, a teraz przeszkadza, to faktycznie macie "poważny problem".

Skoro zostałem wywołany. Idzie o infantylną i często demoralizującą treść portalu polki.pl. Na commed takiego rynsztoku intelektualnego nie było. Tyle ode mnie z pozdrowieniami.