Jakie są skutki uboczne rzucenia palenia?

napisał/a: ~Anonymous 2010-11-29 01:09
Hmmm powiedzmy, że będzie to będzie ładne zdjęcie, przeze mnie zrobione :) Radosne. Mam nadzieję, że dotrwam
napisał/a: lusiek1 2010-11-29 01:21
Wink jedno co ja i pewnie wszyscy na tym forum by sobie zyczyli.
Nie zakladaj zadnych fifrakow na glowe. No i te cygaro... I don't know
napisał/a: ~Anonymous 2010-11-29 01:36
Ehhh Twoje poczucie humoru jest jednak ograniczone ;-P
napisał/a: lusiek1 2010-11-29 02:17
Wink z humorem jest tak jak z paleniem. Jak dasz sie skusic to wpakujesz sie na nowo. It feels good. Chcesz wiecej.
Kolko zamkniete. Takie jest zycie. Szczegolnie my sklonni do nalogow. Czesto jest tak ze jeden nalog zastepujesz drugim. Zycie jest pelne pokus. Ludzie jak my musza byc jak na smyczy. Takze 3-maj sie dzielnie. Jak przekroczysz granice maybe lots of fun maybe lots of troubles.
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-29 08:19
Dzień dobry kochani moi!!

Wracam do was po weekendzie, wczoraj weszłam na chwilkę ale jak zobaczyłam post Wink to odrazu wyłączyłam!! Ale teraz doczytałam, że to tylko żart!! No kochana wystraszyłaś mnie i to bardzo! A babcia hmmm skręcili na śruby biodro, były problemy z wybudzeniem z narkozy, nastąpiło lekkie niedotlenienie mózgu ale już wraca wszystko do normy...

Lusiek no to masz kiepsko u nas już minęła ta szara, ponura jesień a nastała biała, lekko śnieżna, mroźna zima hihihi

Anetko powiem Ci tak kochana - u mnie już prawie 5 miesięcy (chyba jutro mija) a w dalszym ciągu mam stany lękowe, napadowe uczucie, że zaraz zemdleję, nieokreślone "walenie" serca, dziwny niepokój itd. jedyny plus to taki, że przesypiam już noce normalnie.

Ruda cieszę się, że dołączyłaś do naszego grona, zaglądaj tu częściej a wytrwasz i jakoś przeżyjesz ten okres detoxu!! Jeżeli przeczytałaś już wszystkie posty od początku, bądź chociaż część to już wiesz, że każdy z nas przez to przechodził, a bynajmniej większość!!

A teraz bardziej optymistycznie: Jak ja " kocham" poniedziałki!!! Wrrr!!
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-29 09:11
Ps. 5 miesięcy minęło mi wczoraj!!
napisał/a: ~Anonymous 2010-11-29 09:44
Klaudia, gratuluję, u mnie są 202 dni bez papierosa. Już jesteśmy bliżej jak dalej Lusiek, Twój roczek się zbliża. Szykujesz dla siebie jakąś nagrodę? :)
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-29 09:48
I jak samopoczucie? Bo moje hmmm chyba zmierza ku poprawie (ale nie będę zapeszać, bo zawsze jak się pochwalę to się później źle dzieje). Chociaż Ty kochana nie miałaś skutków takich odstawienia jak ja hihi

Lusiek myślę, że pewnie już ma kupiony bilet na Kubę :D Tylko nic nie mówi:D
napisał/a: ~Anonymous 2010-11-29 11:08
Samopoczucie różnie ale bardziej dobre niż złe
napisał/a: rudaaaa1 2010-11-29 13:59
Melduję się po powrocie od lekarza:) Mam zapalenie oskrzeli, także leniuchujemy. Przynajmniej uspokoiłam się trochę z tym krwawym kaszlem. W sensie...lekarz go olał;P Chciałam trochę pociągnąć lekarza za język, co mi powie o sutkach odstawienia papierosów. Owszem, potwierdził to co wszyscy tu przeżywamy czy też przeżywaliśmy, jednak bardziej optymistycznie stwierdził, że to może potrać miesiąc...a miesiąc to już mi mija..także stwierdziłam, że nie ma sensu z nim gadać. No jeszcze mówił żebym wspomagała się plasterkami, no ale nie po to miesiąc wytrzymałam bez nikotyny żeby teraz w taki czy inny sposób do niej wrócic!!
Niestety nie przeczytałam wszystkich postów, bo jest ich strasznie dużo(!!!)tak na raty sobie czytam, bo już w oczkach mi się pierdzieli;P Pozdrawiam cieplutko w to zimowe popoludnie:)
napisał/a: lusiek1 2010-11-29 14:20
Klaudia tak myslalem zeby moze by na Kube. Ale cos mnie odstrasza. Jakies mary przez mgle widze. Jak je przewieje to zobacze. Gratuluje 5 miesiecy. Za miesiac bedzie juz z gorki.

Wink moze poddasz jakis pomysl bo mnie cos ostatnio zamulilo i nie moge sie skoncentrowac.
Jak Ty naliczylas sobie 202 dni? Ja myslalem ze 21 lutego bedzie 270 dni. Cos tu sie nie zgadza.
Czy zauwazylas ze wygladasz jak moja mlodsza siostra?
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-29 15:01
Lusiek no widzisz, tak myślałam, że wybierzesz tą Kubę!! Może nie ze względu na te cygara tylko na te Kubanki hihihi

Ruda no to życzę szybkiego powrotu do zdrowia!! Hmmm to ten lekarz chyba na prawdę nie wie w czym rzecz i co mówi!! Co do plasterków masz 100 % racji!! Koło zamknięte!! A myślę, że dasz sobie radę bez plastrów i innych świństw!!