Jakie są skutki uboczne rzucenia palenia?

napisał/a: mmarta132 2010-11-25 18:02
Klaudia - zdrówka dla babci. Jaka decyzja?? Będzie operacja??

Moja babcia (84 lata) w zeszłym roku była operowana na biodro. Lekarze też bardzo się bali ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło.
Trzymam kciuki za Twoją babcie.
napisał/a: MarcinDwa1 2010-11-25 21:06
mam tu dla Was obrazek sympatyczny [attachment=0:1mansida]abcvz.jpg[/attachment:1mansida]
napisał/a: rzucic i nie wrócic 2010-11-25 21:50
Wiatajcie kochani.U mnie dziś mija 2 MIESIĄC NIEPALENIA ,jestem taka z siebie dumna,ale i się boję tak mi się dzis coś chciało......Sama niewiem co ,bo niby palić ale to tak nie do końca,bo jak siebie wyobrażałam ,że biore papierosa i go zapalam go i wiecie co....... nie podpaliła bym go.Za dużo bym straciła, już tak dobrze się czuje czasami tylko cos zaśsie ,i to koniec z tym da się żyć.A zapomniałam ,,,,,,że czasami myśli o papierosie są tak natarczywe ,nie ma dnia żebym nie pomyślała,czasami nie ma godziny,ale z tym tez żyję,nie narzekam -mogłobyć znacznie gorzej.W snach tez sie pojawiają tylko ,że tam palę .................brrrrrrrrrrr.Ale to tyko sen HURA!!!!!!!
napisał/a: lusiek1 2010-11-25 22:10
Witaj Stokrotka. Nie martw sie to normalne po 2 miesiacach. Widze ze jestes na dobrej drodze zeby uporac sie z tym nalogiem raz na zawsze. Czas leci szybko ani sie nie obejrzysz a nie bedziesz miala zadnych mysli ani snow o paleniu. Przychodzi to tak nagle nawet nie wiesz kiedy. Ktoregos dnia uswiadomisz sobie ze nie myslalas o paleniu juz nie wiesz od kiedy. Jedna jest tylko rzecz. Zawsze bedziemy ex-palaczami. Dam Ci przyklad. Wczoraj czytalem zonie ze wynaleziono szczepionke na raka pluc itd. itd. Zona rzucila palenie 5 lat temu i w trakcie jak to czytalem, mowi - no to mozna bedzie znowu palic.

Marcin a Tobie co do glowy przychodzi)
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-26 07:56
Dzień dobry kochani!

Stokrotko kochana gratuluję NP i silnej woli!!

W końcu dziś piątek! Najpiękniejszy dzień tygodnia hhehe Zaczyna się weekend Jakieś Andrzejki czy coś :D Ale wiem, że nie będę myślała o paleniu ponieważ towarzystwo będzie całkowicie NP

Wink kochana moja napisz co się z Tobą dzieje bo się martwię bardzo!!!

Marta wiesz ona 2 lata temu miała pierwszą operację i już wtedy powiedział lekarz, że kolejnej narkozy może już nie przeżyć ponieważ ma za słabe serce. No nic dziś będę wiedziała, po pracy jadę do szpitala.
napisał/a: MarcinDwa1 2010-11-26 13:35
noo piątek piątek :) jade na imprezę dziś wracam w niedziele. Może być ciekawie a raczej będzie oczywiście bez palenia.. bynajmniej bez palenia papierosów hehexD
napisał/a: lusiek1 2010-11-26 14:07
Klaudia piatek to faktycznie najlepszy dzien tygodnia. Chyba tylko ci co w weekendy pracuja to mysla inaczej.
Ze zdjecia Ty mi strasznie przypominasz corke moich znajomych z Poznania. Ma na imie Kaska.
Wink to juz moje drugie cygaro. Mam nadzieje ze wszystko u Ciebie sie wyklaruje i napiszesz cos wkrotce.
napisał/a: ~Anonymous 2010-11-26 14:45
Lusiek, Klaudia, u mnie dziś dużo dużo lepiej :) Zrobiło się sucho na zewnątrz, w sercu chyba też Jakąś wściekliznę miałam przez ten tydzień. Każdemu się oberwało przez moją k**wicę. Nic, tylko wsadzić kiepa w gębę ;)
Lusiek, widzę że i Tobie się oberwie. Jeszcze jakieś zapasy k**wicy pozostały. Więc lepiej wyrzuć to cigarro. Bo inaczej będziesz miał bliznę drugim okiem :>
Klaudia, jak babcia? Marta, zdrowia życzę. Marcin, pamiętasz, co napisałeś?
MarcinDwa1 napisal(a):ja też już palić nie będę..

Trzymam kciuki :)
napisał/a: lusiek1 2010-11-26 15:06
Wink nie bede z Toba zadzieral. Nawet okulary zdjalem. Kiepa tez sie pozbylem i Ty tez nie mysl o nim.
Ja mysle ze u Ciebie to wszystko przez ten fifrak na glowie. Chyba za mocno sobie przewiazalas i ucisk to wszystko spowodowal. Takze zrzuc to z siebie i wszystko wroci do normy.
napisał/a: ~Anonymous 2010-11-26 15:19
Proszę bardzo Lusiek...
Lusiek, no teraz wyglądasz ze 40 lat młodziej )))))
napisał/a: lusiek1 2010-11-26 15:42
Wink fifrak z glowy i wzrok Ci sie odrazu poprawil. A moze to te okulary?
Nie wazne co. Jak tak mnie widzisz to znaczy ze czujesz sie doskonale. I tak trzymaj.
Zdjecie tez chyba zrobilas sobie przed chwila bo wygladasz slicznie. Duza poprawa
W okularach Ci tez do twarzy. Mowilem ze jeszcze beda z Ciebie ludzie.
napisał/a: ~Anonymous 2010-11-26 16:17
No Lusiek, a teraz to wyglądasz na 10 lat i nie więcej :D A stary jednak gacie przyjął. Chyba mi pozazdrościł, jak tak dumnie nosiłam go na głowie :D