Jakie są skutki uboczne rzucenia palenia?

napisał/a: ~Anonymous 2010-11-24 09:43
ach, nie chcę kochana pisać tu na forum. Jak Wasze samopoczucie? Klaudia, miało być biało na dworze a nie mokro... :(
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-24 09:53
No jest mokro, brzydko i w ogóle. A miało być tak pięknie he
napisał/a: lusiek1 2010-11-24 14:36
A jak u Ciebie Klaudia. Czy bol gardla przeszedl?
Ja ogolnie dobrze ale moglo by byc lepiej. U mnie jest tak ze jak dziewczyny czuja sie dobrze to i ja sie czuje dobrze.
Poniewaz na forum jest troche markotno, moze wplyw pogody a moze po prostu taki dzis dzien to i ja troche przycichlem.
Cos na rozweselenie moze humor sie poprawi:

- Dlaczego milicjanci nie jedza ogorkow konserwowych ? - Bo nie moga wlozyc glowy do sloika !

Wisza sobie nietoperze, jak to one, glowa do dolu.
Nagle jeden staje pionowo do gory...
Inny mowi do kumpla:
- Ty patrz! Miecio zemdlal!!!

Przychodzi baba do lekarza i już od progu skacze:
- Co się stało - pyta doktor.
- Mówiłam, że sprężynka jest za długa - odpowiada baba.
napisał/a: lusiek1 2010-11-25 01:28
Wink czy Ty widzisz smutek na mojej cwarzy. Z tego wszystkiego cygaro wyjelem z szuflady i widzisz...
Chyba wszyscy zaczniemy palic jak tak dalej pojdzie
Jak jeszcze zdejme te okulary to juz bedzie koniec.
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-25 06:52
Lusiek nie smutaj się!! Czasami tak bywa, że wolimy pomilczeć lub nie mamy czasu...;-(

Moje gardło hmm nie mam czasu na myślenie o nim... Wczoraj babcia mi się połamała! Powinna mieć operowane biodro (jedno roztrzaskała już 2 lata temu) i lekarze się zastanawiają co robić ponieważ ona ma już 83 lata, serce chore więc operacji może już nie przeżyć! I tak widzicie jak tylko coś się zaczyna normować to następne się wali!! Także wczoraj miał dzień szpitalny o!

Wink kochana jak się czujesz?
Marta? Jak Mama?
Reszta? Żyjecie?
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-25 06:53
Ps. LUSIEK ja nie zacznę palić!
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-25 10:23
Wink dziękuję za książki Już poszły do druku i dziś zaczynam czytać

Jak się czujesz kochana? Złe chwile już minęły?

Ale się cicho zrobiło...
napisał/a: lusiek1 2010-11-25 14:16
Klaudia0907 napisal(a):Ps. LUSIEK ja nie zacznę palić!

Klaudia ja tez juz wiem ze nie zaczne palic. Nawet jak mam gorsze dni i przychodzi fajka na mysl. Ciesze sie i jestem dumny ze nie pale. Tej walki nie moge i nie chce przegrac.
Takie zdanie jak napisalas bardzo motywuje zeby nie wrocic do tego paskudztwa.
Czuje sie taka wiare i pewnosc ze tak naprawde bedzie.
napisał/a: MarcinDwa1 2010-11-25 15:44
ja też już palić nie będę.. Nie wiem jak miałbym do tego wrócić i po co.. dni mam takie same jak miałem gdy paliłem.. Zasypiam ostatnio piekielnie szybko. Już po 22 robię się senny przez co np. skrótów meczy obejrzeć nie mogę albo jakiegoś dobrego filmu :) Ale budzę się około godziny 3-4 i mam problem z ponownym zaśnięciem. Na szczęście już się przyzwyczaiłem i po prostu żyję :)


a na koniec dam Wam piosenkę :)
[code:aq28k1tc]http://www.youtube.com/watch?v=FqMhMXed-n4[/code:aq28k1tc]
napisał/a: lusiek1 2010-11-25 16:26
Marcin ja mam dokladnie to samo ze spaniem. Budze sie 2-ga 3-cia i nie spie godzine dwie a potem znow zasypiam i czasem w weekend spie nieraz do 9-tej. Nie lubie tego ale co robic. Nie ma wyjscia trzeba sie przyzwyczaic.
napisał/a: mmarta132 2010-11-25 18:00
hej Wam
ja żyję ale rozwaliła mnie choroba na łopatki - ale co tam - muszę wyzdrowieć bo w sobotę jedziemy na andrzejki.
Jak leki mnie nie wyleczą to sobotni alkohol napewno :))))

Mama już dobrze - dzięki Klaudia.
napisał/a: mmarta132 2010-11-25 18:00
Klaudia0907 napisal(a):Ps. LUSIEK ja nie zacznę palić!


brawo na siłę!!!