Jakie są skutki uboczne rzucenia palenia?

napisał/a: ~Anonymous 2010-11-19 16:55
Tak z rana drinki pijesz? Nie pal cygara, bo będziesz wyglądać tak, jak ja

Jak pijemy:
Anorektyk - nie zagryza.
Egzorcysta - pije duszkiem.
Grabarz - pije na umór
Higienistka - pije tylko czystą.
Ichtiolog - pije pod śledzika.
Kamerzysta - pije, aż mu się film urwie.
Ksiądz - pije na amen.
Laborant - pije, aż zobaczy białe myszki.
Lekarz - pije na zdrowie!
Matematyk - pije na potęgę.
Ornitolog - pije na sępa.
Pediatra - po maluchu!
Perfekcjonista - raz, a dobrze.
Pilot - nawala się jak messerschmit.
Syndyk - pije do upadłego.
Tenisista - pije setami.
Wampir - daje w szyję.
Wędkarz - zalewa robaka.
Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich - piją, tańczą i haftują.

Klaudia, Ty to jesteś pracowita kobieta.
napisał/a: lusiek1 2010-11-19 17:00
Klaudia musze skonczyc z tymi drinkami bo Wink coraz lepiej wyglada na tym zdjeciu. Teraz wydaje mi sie ze usmiecha sie do mnie tak "przyjaznie". To chyba juz niebezpieczne)
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-19 17:02
hehehe kurcze nie mogę się jakoś z żadnym określeniem dopasować

Aj czy pracowita? No wiesz nikt za mnie tego nie zrobi A że mam dziecko prawie na wszystko uczulone to pomóc mi nie może, ukochany zawsze ma coś do zrobienia przy aucie: wypolerować lusterka, zobaczyć czy nigdzie nie draśnięte itd hihihihi ( byle tylko nie pomagać w domu) więc pozostaje mi być kurą domową w liczbie pojedynczej hehe
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-19 17:04
lusiek napisal(a):Klaudia musze skonczyc z tymi drinkami bo Wink coraz lepiej wyglada na tym zdjeciu. Teraz wydaje mi sie ze usmiecha sie do mnie tak "przyjaznie". To chyba juz niebezpieczne)


Lusiek ona się nie uśmiecha - ona ma zeza i to tylko tak wygląda hahahahah Czy Ty już masz zaburzenia widzenia?
napisał/a: ~Anonymous 2010-11-19 17:11
Lusiek, to już po Tobie. Wypiłeś tyle, że na drugi dzień kac murowany ;P
Klaudia, najważniejsze, czy Ty lubisz się zajmować domem, sama, jak nie to bierz chłopa w obroty!
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-19 17:18
Czy lubię? Tak ale tylko jak jestem sama w domku i nikt mi się nie kręci, nie woła co chwilę mamo, lub kochanie czy mogłabyś to czy tamto Ojj wiesz co? Jak mam na siłę kazać coś zrobić to chyba raczej wolę sama Dobrze, że chłop śmieci wynosi chociaż hehehe
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-19 17:20
Lusiek się chyba już nam "ululał" hihi
napisał/a: lusiek1 2010-11-19 17:28
Klaudia dzieki ze mi otworzylas oczy. Przez chwile wyobrazilem sobie taki "koszmar nocny" i odrazu wytrzezwialem.
Wink kaca to dalo by sie przezyc ale taki "koszmar" to nie wiem
Klaudia o malo co a faktycznie bym sie "ululal"
napisał/a: ~Anonymous 2010-11-19 17:32
A mój chłop zmywa naczynia, czasem sprząta, często robi zakupy. Aż czuję się taka niekobieca Bo jak to wygląda, żeby chłop za babę robił... Ale mi to tak pasuje..... )))))) Przynajmniej sama gotuję Ale to chłop "dochodzący", a to duża różnica
A Lusiek to pewnie leży już pod stołem
napisał/a: ~Anonymous 2010-11-19 17:36
Lusiek, podpadasz, najpierw skręty, teraz drinki :) strach pomyśleć, co będzie jutro ;)
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-19 17:39
Widzisz Lusiek nie ma to jak przyjaciele z forum

Wink no to masz skarb a nie chłopa!! Wiesz teraz jakoś nie rozróżnia się przecież które to obowiązki są kobiece a które męskie. Stereotypy już rzadko dominują Wiesz wszystko się zmienia jak już się zamieszka razem Początki zawsze są piękne
napisał/a: Klaudia0907 2010-11-19 17:40
Wink strach pomyśleć co będzie po kolejnych drinkach hehehe