Ryzyko ciąży

napisał/a: jkb 2015-08-24 19:55
Witam,

bardzo proszę o pomoc bo odchodzę od zmysłów.

Kochałem się z dziewczyną dzień po jej okresie w zabezpieczeniu. Jednak prezerwatywa pęką, dwa razy. Najpierw jedna, potem druga - wykonałem bez niej może 2-3 ruchy. Oczywiście doszedłem za jakiś czas na zewnątrz. Nie masturbowałem się / nie miałem wytrysku od czwartku ( 20.08.2015 ), przed wyjściem oddałem mocz dwa razy i wykąpałem się. Jej cykle trwają zwykle od 30 do nawet 53 dni. Ostatni okres miała od wtorku 18.08 do niedzieli 23.08. Krótszych cykli ( problemy z tarczycą ). Zaobserwowałem, że była tam bardzo sucha. Czy jest jakaś możliwość ciąży w tym przypadku?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
napisał/a: wikam2 2015-08-25 20:58
No straszliwie nikła ;)
napisał/a: jkb 2015-08-25 21:22
Czyli mogę spać spokojnie? A z ciekawości - taka sytuacja - dokładnie w dni płodne niesie ryzyko? Z tymi zasadami, które zachowałem? :) Dodatkowo jestem chory na żylaki powrózka nasiennego - III stopień. Nie orientuje się Pani czy w III stopniu nasienie jest " słabsze" u większości, czy tylko u niektórych osób ?

BARDZO, ale to BARDZO dziękuje za odpowiedź!!!
napisał/a: wikam2 2015-08-28 14:29
Kamila, nie pani. Tzn jestem panią ale mówmy sobie po imieniu :) :P
Maciek co do drugiej części pytania - nie wiem, co do pierwszej - te zasady o których mówisz są wyedukowane przez ... zwykłych ludzi. Nie są to zasady oparte na badaniach etc. Niemniej - nie spotkałam się jeszcze z ciążą (i mnie możesz wziąć pod uwagę) która byłaby wynikiem współżycia bez zapezpieczenia ale z wzięciem omawianych zasad pod uwagę.
Nie ma 100%-owo pewnej antykoncepcji ale to pewnie wiesz ;)

Długie cykle świadczą o tym, ze dzień po miesiączce kobieta płdoną nie jest.
napisał/a: monika051 2015-08-28 17:09
wikam napisal(a):Kamila, nie pani. Tzn jestem panią ale mówmy sobie po imieniu :) :P
Maciek co do drugiej części pytania - nie wiem, co do pierwszej - te zasady o których mówisz są wyedukowane przez ... zwykłych ludzi. Nie są to zasady oparte na badaniach etc. Niemniej - nie spotkałam się jeszcze z ciążą (i mnie możesz wziąć pod uwagę) która byłaby wynikiem współżycia bez zapezpieczenia ale z wzięciem omawianych zasad pod uwagę.
Nie ma 100%-owo pewnej antykoncepcji ale to pewnie wiesz ;)

Długie cykle świadczą o tym, ze dzień po miesiączce kobieta płdoną nie jest.


Wikam, czy te zasady oznaczają: oddanie moczu i umycie pomiedzy wytryskami?:)
napisał/a: wikam2 2015-08-28 17:16
Tak, ale to moje zdanie i rozumiem, ze ktoś może je negować.
napisał/a: monika051 2015-08-28 17:20
Nie, nie, nie, chcialam sie tylko upewnić czy tyle czy jest cos jeszcze:)
napisał/a: wikam2 2015-08-28 20:22
Hmm...aha :D
Na dzień dzisiejszy pojawiło sie wiele info nt. obecności plemników zdolnych do zapłodnienia w preejakulacie.
I okey - rozumiem. Ale poczekam na jakieś może statysyki...Bo średnio wierzę aby w obecnych latach przy naszym trybie życia, żywności etc. u mężczyzn pojawiły się nowe rewelacje dot. nasienia. Rzekłabym wręcz, ze tendencja jest odwrotna.
napisał/a: monika051 2015-08-28 20:43
No i mowisz, ze swoim przypadkiem tez potwierdzasz tę teorię...;)
napisał/a: wikam2 2015-08-28 20:49
...ale cicho :P