Ryż, pierogi i kiełbasa, w kuchni cała tego masa!

napisał/a: Konstans 2015-01-27 17:31
djfafa napisal(a):Dobra jadę do Australii na polowanie :))


może wystarczy .... hala targowa ? :))))
napisał/a: Andzrej 2015-01-27 18:23
Sandacz ma okres ochronny od 1 stycznia do 31 maja, ma też wymiar ochronny 50 cm. W okresie tarła większość ryb ma okres ochronny i jest całkowity zakaz łowienia na tarliskach.
Sandacz faktycznie jest bardzo dobry ale łowienie go w okresie ochronnym jest kłusownictwem.
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2015-01-27 18:25
Doris mięso ze strusia mega suche ^^ ja jak robię do ziemniaków i surówki to zawsze z omastą :D
W kauflandzie za 17.99 można kupić opakowanie 0,5 kg. Mięso dobre ale drogawe.
Kurde dobrze to wygląda ... jakaś Lasagne el. exotico ^^
napisał/a: ~Anonymous 2015-01-27 18:35
simonnn napisal(a):Top danie które jadam 2-3 razy w tygodniu. Nie wiem jak się nazywa bo to od sąsiada podpatrzyłem.
Składniki : Siekany stek ze strusia 0,45 kg, ser old amsterdam 0,3 kg , pieczarki 3 sztuki, papryczki.


Zwabily mnie piekne zapachy,ale moje glodzille wszystko pewnie juz same wszamaly ;) danie wyglada super apetycznie i do tego ten "tajemniczy" strus ;)!!

Witus nie wiem ,czy lubisz ..ale wspomniales ,lubie Lasagne ;)
napisał/a: Konstans 2015-01-27 18:41
Ja lasagne lubię tylko wąchać :)))
Zasadniczo wszystko lubię wąchać :)
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2015-01-27 18:46
To zakupimy : strusie , lasagne , whisky i będzie wąchać , degustować itp na zlocie hehe :)
napisał/a: Konstans 2015-01-27 18:52
Los napisal(a):To zakupimy : strusie , lasagne , whisky i będzie wąchać , degustować itp na zlocie hehe :)



hahahah
Ja będę wąchać Was !
Wy będziecie ... jeść mnie ;)





A teraz wklejajcie jakies zdjęcia, bo przyjdzie szef i nam głowę zmyje ;)
napisał/a: ~Anonymous 2015-01-27 19:41
Los napisal(a):To zakupimy : strusie , lasagne , whisky i będzie wąchać , degustować itp na zlocie hehe :)

Jedzonko,%,Ty Witus ,Dorcia !!! ja sie pisze na ten zlocik + musimy zabrac jeszcze "nieustraszonego,degustatora" Marcina
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-01-27 19:45
Dobrze zjeść i popić to ja lubię.

U mnie od 3 dni na obiad, ryż, surówka + łosoś. Zdjęcia nie mam, ale pewnie za kilka dni znowu będzie taki posiłek to wkleję.
napisał/a: ~Anonymous 2015-01-27 22:21
djfafa napisal(a):Dobra jadę do Australii na polowanie :))

Marcin mozesz ewentualnie uprowadzic jakiegos z zoo ,bedziesz mial blizej ....i juz Dorcia nim sie zajemie apetycznie..;))
djfafa napisal(a):Dobrze zjeść i popić to ja lubię.

U mnie od 3 dni na obiad, ryż, surówka + łosoś. Zdjęcia nie mam, ale pewnie za kilka dni znowu będzie taki posiłek to wkleję.


No widzisz i w koncu cos zdrowego ;) ja lubie zdrowe jedzenie ..od czasu do czasu....za to uwielbiam i jadam nagminnie "zlo" kulinarne;)))
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-01-28 06:30
Ja raczej jem zdrowo, ale te zdrowe rzeczy nie zawsze są tak apetyczne jak te niezdrowe :))
napisał/a: Khaledd 2015-01-30 18:47
Mój posiłek : Udziec wołowy w sosie cygańskim, kiełki , frytki, suróweczka .
Wyrób kuzyna w przyzakładowej stołówce.
Ja nie gotuje nie mam do tego czasu ani talentu.