rozszerzone pory i pękające naczynka na twarzy

napisał/a: Redia 2012-04-07 15:39
hej,
mam problem z cera od pewnego czasu, rozszerzone pory które widać nawet z pewnej odległości na nosie, nawet kupiła piling gruboziarnisty i stosuje go 3 razy w tygodniu jednak nie widzą poprawy a w dodatku na policzkach mam popękane naczynka, chyba taka uroda bo kiedyś siostra tez miała a już je przeszło mi natomiast tylko troszkę poza tym zauważyłam że po tym pilingu to jeszcze popękały mi naczynka na nosie ;( wyciskać tych "zatkanych" porów nie ma sensu bo tylko nos mi sie potem łuszczy a i tak to niewiele daje, żeby przykryć naczynka i te pory daję fluid matujący i trochę pudru w kamieniu i niby nie widac ale nie chodzi mi o zatuszowanie tego tylko pozbycie się więc co radzicie dziewczyny da się coś z tym zrobić ? :(0
napisał/a: piotrosiama 2012-04-07 19:26
Powiem szczerze, że ja na Twoim miejscu zainwestowałabym w wizytę u kosmetyczki, gdzie oprócz zabiegów otrzymasz również profesjonalną poradę jak pielęgnować swoją skórę twarzy oraz jakich kosmetyków używać. A przy cerze naczynkowej piling gruboziarsnisty to nie najlepszy pomysł.
napisał/a: dafff 2012-04-08 17:15
Pękające naczynka zamyka się laserowo, kosmetyki raczej niewiele pomogą przy takim typie urody.