Rozszerzone pory i dziury po trądziku-jaki zabieg?

napisał/a: mmonia199 2013-01-28 23:10
Witam, mam problem ze skórą,jestem po kilkuletniej walce z tradzikiem, krosty na twarzy juz mi nie wyskakują( choc na ciele zdarza sie to nie raz) ale skupiam sie głównie na twarzy bo tez na niej najbardziej pozostały mi lekkie blizny tworzące nierówną skóre głownie na policzkach i dużo rozszerzonych porów, stosowalam laser Fraxel 3 lata temu-1 zabieg i uważam że nic nie pomógł a nawet nie wiem czy nie gorzej moja skora po nim wyglądała ,poza tym kilka zabiegów kwasami przed fraxelem (5 zabiegow) i ostatnio 3 zabiegi kwasami nie pamiętam jakie to były ale ok 50% wykonywane u pani DR Dermatolog pozostawiane na kilka minut i neutralizowane -wykonywane nie częściej niż 1x na miesiąc,po nich buzia jest mocno ściągnięta,po 2 dniach skóra sie mocno łuszczy i owszem jest bardzo ładna ale tylko na 2 tygodnie potem znowu wyglada źle. W związku z tym mam ogromna prośbe czy mógłby mi ktos doradzic co mogę zrobic ze swoją twarzą??? podklad żle sie rozprowadza ,po kilku godzinach wchdzi w pory uwidaczniając je,a bez podkładu wyglądam jeszcze gorzej:( jestem skłonna iść na jakis zabieg tylko żebym miała pewnośc że te "dziury" sie spłycą bo przy peelingu tym u dermatologa jest dobrze jak go robię co 3 tyg a jak nie pójde na zabieg to jest dalej tak źle jak było-tzn.pory mi sie nie spłycają,jeżeli ktoś z Państwa chcialby cos mi doradzic to proszę o szczerą rade czy wogole jest na to jakieś antidotum czy muszę byc skazana na kwasy co 3 tygodnie, a może wykonać piling Jadwigi ,laser, jakis zabieg???? ostatnio nawet myslałam o tabletkach na tradzik na bazie witaminy A tych przy których trzeba wykluczyc zajście w ciążę-ponoc także spłycaja pory ..... jeżeli to cos pomoże to mogę również przesłać zdjęcia mojej twarzy .Proszę bardzo o rady w tej sprawie,dziękuję
napisał/a: mmonia199 2013-01-28 23:20
Dodam jeszcze że moje policzkki przez te blizny ,pory i dziury sa nierówne i czasami wyglądają jakbym miała cellulit na policzkach!!!! masakra:P nei mówiąc że mam 26 lat a wyglądam przez to na 30 minimum :P
napisał/a: baba12 2013-02-04 10:44
Teoretycznie aby usunąć blizny i przebarwienia to musisz złuszczyć skórę, kwasy regularne u kosmetyczki jeżeli Cię stać, jeżeli nie to tak jak mówisz witamina A- retinoidy - atrederm- poczytaj
napisał/a: wisniowa 2013-07-14 12:02
i jak Twoje zmagania z bliznami i rozszerzonymi porami? Wiesz sama miałam nie lada klopot z cerą i wiem, jak może to wpłynąć na nasze codzienne życie, wiesz bardzo dobrym sposobem na to, żeby się pozbyć kompleksów i cieszyć się piękną cerą jest wizyta w dobrym gabinecie, jak ten http://triclinium.pl/ . Jeśli w dalszym ciągu zmagasz się z problemami z cerą warto się wybrać do dobrej kliniki, bo sama wiem, że działania na własną rękę nie zawsze przynoszą oczekiwany efekt.