Rozstępy najefektywniejsze zabiegi

napisał/a: molus1 2012-01-11 11:42
Witam mam rozstepy od barka do klatki piersiowej są dosyć duże chciałbym się tego pozbyć jak w najlepszym efekcie, wiem że żadne kremy już nie pomoga stosowałem juz wszystko oliwki,kremy na rozstepy za 100zlotych,mocznik,kolagen.Myśle że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pomoga słyszałem jak narazie o peelingu chemicznym,mezoterapia albo mikrodermabrazja na rozstepy jak wasze opinie może ktoś miał jakiś zabieg na rozstepy juz jakie ceny,ilosc zabiegów i efekty?
napisał/a: annannas 2013-04-12 13:34
Ja ze swojej strony polecam zabieg frakcyjną radiofrekwencją mikroigłową. Jestem kilka miesięcy po tym i widzę, że rozstępy naprawdę znikają. Lekarz który mi to robił mówi, że to zasługa igieł, w które wyposażone jest urządzenie. One potrafią się wbić do 3,5 mm w skórę i tam na tej głębokości ją podgrzewać w momencie kiedy np. dla porównania laser frakcyjny działa do 2 mm i w dodatku podgrzewa też powierzchnię skóry więc może ją zwęglać na zewnątrz. A rf działa tylko w srodku i to jeszcze o 1,5 mm głębiej. O tej metodzie można poczytać tutaj http://www.marekwasiluk.pl/skuteczne-usuwanie-rozstepow-rf-mikroiglowa/