Rozrywka ŚLĄSK

napisał/a: wikam2 2015-07-08 19:01
Hej,

Co polecicie grupie/parze...aby mogła się rozerwać? :)
Nie chodzi mi o kluby, kina etc. To wszyscy znamy.
Raczej o coś innego/innowacyjnego :))) A najlepiej niedrogiego :)

Mnie od dłuzszego czasu chodzi po głowie Energylandia...ale jak dla mnie drogo!
Okey - wiem - płacisz = robisz przez cały dzien co chcesz. Ale doliczyć...żarło napoje i wiadomo.

Podobnie w Tween Peaks (Żory) choć lekko taniej ;) Za to w okresie letnim kolejki dłuuuugie :)
napisał/a: wikam2 2015-07-08 19:06
Oooo....i skoro już założyłam temat to poprosiłabym także o wskazanie basenów w okolicach K-c ;)

W ub. sobotę bylismy na tzw. Bugli oraz Fali.
Pierwsza - tłok - szok. Nie było gdzie stopy postawić. Fala...u lalala - niespodzianka - zamknięta. A szkoda bo przeszła cały park chorzowski z jęzorem nie do stóp...z jęzorem 2km za mną! :D
Co zostaje? Słupna.

I tyle? Tylko tyle? Znacie jakieś inne baseny w okolicach K-c? :)
Nie kryte of cors, i nie zalewy. Choć wśród tych lubię Sosinę, a pociąga mnie Pogoria i Chechło ;)))
napisał/a: wikam2 2015-07-08 19:14
Zaraz dam sobie sama ostrzeżenie za spam ale przypomniało mi się...

jEJ ...jak podoba mi się karuzela w Austrii ;

https://www.youtube.com/watch?v=cfLX_t46Dww

i.....katapulta bungee :P

Sama nie pójdę ale mojego pana wyślę :P Niech pokaże jaki mocarz :D

A to jeden z filmików ww.

https://www.facebook.com/StarsintheHeavens/videos/879776125442620/?pnref=story
napisał/a: mariolan11_ 2015-07-11 22:52
W kwietniu byłam w Krakowie (U kuzynki mieszkającej nieopodal Alei Grottgera) na 3 dni - niestety nie na 4 dni, więc Energylandia jako najmniej zbędna odpadła, ale wybrałabym się chętnie w te rejony po raz kolejny. Także mieszkając na śląsku na pewno wpadałabym do Krakowa, bo jest to miasto, które obok Warszawy (do której jadę na koncert ACDC za 2 tyg.) ŻYJE i sporo się dzieje, wieczorami jest co robić, jest mnóstwo lokali.

ps. Następny weekend spędzam w Gliwicach, więc piszcie co tam ciekawego, bo jak nie to kuzyn zabierze mnie na stadion Piast (?) ten przy ul.Lipowej.
napisał/a: wikam2 2015-07-12 11:25
Może pamiętasz, że brat studiował w K-owie. Spędzał tam całe weekendy. My z Krzyśkiem byliśmy wielokrotnie, Wiktoria też więc no Kraków już odpada. Choć nie ukrywam - od koleżanki padł niedawno pomysł -może weekend w -k-ie? :)

Co robić w Gliwicach - nie wiem. Mówisz o weekendzie 17-ego? Jest spora szansa, że tam będę :P W celach zdrowotnych, nie rozrywkowych ale nawet jeśli to dam znać :)

Mariola widzę, że wakacje spędzacie intensywnie! :)
napisał/a: mariolan11_ 2015-07-12 16:31
Ciocia zaprosiła mnie na grilla i do palmiarnii - moi mali będą pewnie wrzeszczeć z nudów. W niedziele będę na Zubrzyckiego u kuzynek. W sobotę pewnie jednak skończę na tym stadionie :)

Od 24-26 VII będziemy hulać w Warszawie bez dzieci :))) ale zwiedzanie muzeów odpada.Jedziemy pociągiem.
napisał/a: wikam2 2015-07-12 19:56
Mariola bo z tego co pamiętam to Ty w W-ie mogłabyś zamieszkać, tak? :)
Weeknend we dwoje na pewno się Wam przyda i będzie odjjjjazdowy! :)
napisał/a: mariolan11_ 2015-07-13 19:43
Będzie super! wyjeżdżamy w piątek 24 VII o 5.50 PKP, a wracamy 26 VII ok. 21.00, więc 3 dni balowania :)
Nocleg na ul. Melomanów :)
napisał/a: wikam2 2015-08-11 20:23
Nie pamiętam czy gdzieś i czy w ogóle pisałam ale;
byliśmy niedawno w "pokoju" prosektorium ;) i było zarąbiście ;) czyt. zamknęli nas w pokoju a my mieliśmy wyjść rozwiązując różnorakie zagadki. Nie wyszliśmy :P
Teraz idziemy do pokoju w Jaworznie - niby "piła" ;)
Takich pokoi jest wiele, ktoś był? :)

Co do wakacji i wody - byliśmy teraz na Trzebini. Tragedia!!!!!!!!!!!!!!! Woda wielkości nasikanej kałuży od psa a dno - kamienie skały, żwir i .....płatność za wejście. Odradam!!!!
napisał/a: mariolan11_ 2015-08-13 17:10
Ja przedwczoraj będąc zaproszona na imprezę rodzinna płynęłam barką (?) z Kędzierzyna-Koźla do Gliwic-Łabędy i z powrotem - rejs trwał 4 godz.i było całkiem przyjemnie grill, piwko, lody.. kto co sobie życzy :)

a wczoraj byłam na plaży i całym kompleksie w Grodźcu koło Ozimka przy hotelu Bajka i również polecam dla mieszkańców choćby Opolszczyzny :)
napisał/a: mariolan11_ 2015-09-12 16:38
Dla rodzin z dziećmi: Zaginione miasto Rosenau w Pokrzywnej - najlepsze z tamtej rozrywki: smażony świeży pstrąg - wyłowiony przez samego siebie :)
napisał/a: wikam2 2015-09-12 20:44
Kusi mnie to łowienie, poczytam o polecę znajomym :)