rozpieranie głowy po urazie,piski w uszach

napisał/a: innyuser 2013-11-16 22:31
Witam Serdecznie
Mam taki problem,może ktoś podpowie,może ktoś z Was miał podobną sytuację ale nikomu nie życzę.
Przeszedłem uraz głowy (krwiak śródmózgowy w prawej półkuli z lekkim niedowładem)
Wg.neurochirurga uraz nie wymaga interwencji wg. specjalisty powstaje blizna,nie jest to już wg.niego krwiak.
W opisie jednak było napisane,że WIDOCZNY jest krwiak śródmózgowy w trakcie ewoluowania i rozmiary najdłuższy na 75mm najszerszy na 24mm i grubość 23mm - zniknął obrzęk nie ma ucisku na sąsiednie struktury. Ten mój krwiak nie jest w kształcie piłki tenisowej tylko jest jak taka kreska na długość 75mm i najszerszy jest na 24mm.

Niestety jestem jednak pechowcem - przed urazem piękne życie na sportowo z planami a od urazu przypadkowego mam same problemy-w trakcie rehabilitacyjnym byłem na grzybach wróciłem z 2 koszami grzybów ale i z jednym kleszczem,który usunąłem od razu po powrocie,po prysznicu.
Nie wiem teraz czy piski w uszach,których nie miałem po urazie pojawiły się od boreliozy czy jest to efekt urazu mózgu. Wynik westernblot na borelioze mam ujemny ale objawy pasują mi pod borelioze: szum w uszach,gorszy wzrok,męty, drgania mięśni,rozpieranie mózgu i ból ale tylko po stronie urazu.
Czasem się zastanawiam ile tak jeszcze wytrzymam z tymi piskami, z bólem tylko po prawej stronie. Czy są jakieś leki,które potrafią wyłączyć bóle nerwów czaszkowych? Czy może to początek padaczki?

Jak zaciskam zęby tak o albo podczas jedzenia czuję,że moja prawa półkula mózgu mnie boli:/
Nie wiem czy ten krwiak to nie jakiś tętniak czy coś bo minął rok a ja nadal miałem w opisie,że widoczny jest krwiak.
Teraz miałem mieć rezonans w marcu bo niby nie wymagam interwencji neurochirurgicznej. Nie wiem więc skąd te bóle głowy tylko po jednej stronie mózgu i skąd te piski?

Jeśli ktoś miał podobną sytuację to jak sobie poradził z tym problemem? Odechciewa mi się żyć.
Nie żyję już dla siebie ale chciałbym żyć dla kogoś ale w takim stanie to wątpię już całkowicie w przeznaczenie:/
Pozdrawiam i zdrowia życzę.