różowe upławy?

napisał/a: zlosnica4 2010-01-16 18:06
co to moze byc? rozowe uplawy? do okresu jeszcze mi daleko, tylko od dwoch dni mam takie rozowe uplawy i nic innego mi nie dolega (nie piecze, nie swedzi ani brzydko nie czuć). co to moze byc?
napisał/a: wikam2 2010-01-17 11:11
Rózowe upławy mogą oznaczać zakażenie, nadżerkę, ciąże...owulację.
Co do zakażenia to trudno mi określić jaki ono jest....
Nie starasz sie o ciążę? Nie sądzisz aby to mogło być plamienie owulacyjne?
napisał/a: zlosnica4 2010-01-17 21:58
wiesz szczerze mowiac nie staram sie o ciaze, ale to tez nie bylby koniec swiata. a to plamienie mam po raz pierwszy, nigdty czegos takiego nie mialam, a teraz to juz chyba nawet przeszlo (dwa dni trwalo) i nic innego mi nie dolegalo, tylko te plamienia...
napisał/a: zlosnica4 2010-01-17 22:35
okresu tez nigdy nie mialam regularnego, wiec nie sugeruje sie nigdy "kalendarzykiem". moge tylko dodac ze podbrzusze mnie nie boli, jedynie sutki mam takie drazliwe, ale nie bolesne. tylko nie chce sie tym az tak bardzo sugerowac, bo wiem, ze im wiecej objawow sobie wmowie, tym bardziej bede sie denerwowala, czy to ciaza, czy nawet zwykla infekcja...
napisał/a: wikam2 2010-01-18 08:46
No to chyba musisz jeszcze trochę poczekać ....i zobaczyć co się "stanie" :)
napisał/a: zlosnica4 2010-01-18 09:33
no poki co to i tak chyba niewiele moge :) a noz widelec cos sie "stanie" ;)
napisał/a: zlosnica4 2010-01-26 12:21
sorka ze zawracam głowe. ale jak to jest dokladnie z tymi uplawami rozowymi, gdyby mialy one wskazywac na ciaze to ile moglyby trwac? szczerze mowiac mialam je moze ze 2-3 dni, teraz mam takie białawe. okres powinnam dostac pod koniec tygodnia, niby piersi mnie bola ale jakoś "inaczej" niz normalnie przy okresie. jeszcze w zeszlym roku bralam anty doustnie jak przestalam to moje cykle byly dosc nieregularne i nie mialam do tej pory zadnych typowych dla mnie objawow okresu, stad ta moja dociekliwosc.
napisał/a: wikam2 2010-01-26 12:28
Moze rózowe plamienie oznaczało owulację? A teraz masz biały normalny sluz jak przed okresem? :)
napisał/a: zlosnica4 2010-01-26 12:49
ja juz sama sie w tym gubie powiem Ci szczerze czy to sluz przed okresowy czy nie:) troche sie denerwuje, ale w moim wypadku to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz, i jak glupek sie nakrecam.
pocieszam sie tym, ze za pare dni wszystko sie wyjasni. w ogole niepotrzebnie glowe zawracam bo i tak skonczy sie okresem
napisał/a: wikam2 2010-01-26 12:56
Mnie głowy nie zawracasz :))))
A, że swoją zawracasz no to....prawie jak każda kobieta :)
napisał/a: zlosnica4 2010-01-26 13:01
im wiecej czytam tym bardziej sie nakrecam:) a im bardziej się nakręce tym bardziej rozczarowana jestem w dniu kiedy dostaje@ ;D błedne koło