robia mi sie mroczki przed oczami

napisał/a: Justynka__1989 2006-08-25 14:58
mam 17 lat i troche dziwne objawy,jak ćwiczę,jeżdże na rowerze a nie zjem nic słodkiego to czesa mi sie rece,nie jest to z odwodnienia bo pije wode mineralna podczas wysiłku, robia mi sie mroczki przed oczami,robiłam sobie kilka razy badanie cukru z palca,ale nie wiem co mam o tym myślec,na czczo mam 79,w południe 80 a po obiedzie 130 a drugi raz jak robiłam sobie przez cały dzien to miałam na czczo 70, w południe 72,a po obiedzie 2h 82,nie wiem co mam robic,nie czuje sie z tym najlepiej,jak zjem jakis batonik albo cos słodkiego to jest ok
napisał/a: plb1985 2006-08-26 18:54
biorąc pod uwagę, że jeśli dostarczasz cukru i wtedy jest ok to można iść właśnie w kierunku zaburzeń cukrzycowych
możesz zgłościć się do lekarza, a ten jeśli uzna za stosowne skieruje Cię na badanie zwane krzywą cukrową, która to może wskazać zaburzenia gospodarki glukozą

podobne zaburzenia mogą być też przy nieprawidłowościach ze strony serca lub naczyń, jednak spożycie batonika nie przynosiłoby poprawy

a może przyczyną jest to, że np. mało jesz? od jak dawna masz takie dolegliwości?
napisał/a: Justynka__1989 2006-08-26 21:54
no niestety ciagnie sie to juz z dobre pół roku albo i moze dłużej,nie jem za mało, tak mi sie wydaje
napisał/a: plb1985 2006-09-02 04:02
w takim razie polecam lekarza pierwszego kontaktu - trzeba zrobić badania i poszukać przyczyn
napisał/a: adam65 2007-02-04 16:59
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania