Relacja ze starszym męczyzną

napisał/a: uriacoranna 2015-02-06 12:35
Fantazjując zwykle wyobrażam sobie dużo starszych mężczyzn obcujących ze mną. Czuję dzięki temu bezpieczenstwo, opiekę, niezagrożenie i podniecenie rzecz jasna.
Nie przedkłada się to wyłącznie na fantazje. Zazwyczaj wchodzę w relację ze sporo starszymi mężczyznami, bo tylko przy nich czuję się dobrze. Pod każdym względem. Szczególnie, gdy ten mówi do mnie "niewinna, mała dziewczynko".
Czym mogą być spowodowane moje upodobania? Są naturalne?
napisał/a: Konstans 2015-02-06 17:03
uriacoranna napisal(a):Fantazjując zwykle wyobrażam sobie dużo starszych mężczyzn obcujących ze mną. Czuję dzięki temu bezpieczenstwo, opiekę, niezagrożenie i podniecenie rzecz jasna.
Nie przedkłada się to wyłącznie na fantazje. Zazwyczaj wchodzę w relację ze sporo starszymi mężczyznami, bo tylko przy nich czuję się dobrze. Pod każdym względem. Szczególnie, gdy ten mówi do mnie "niewinna, mała dziewczynko".
Czym mogą być spowodowane moje upodobania? Są naturalne?


Hej :)
fantazje są jak najbardziej naturalne. Sa częścią naszej natury, rozwijają nas, poniekąd kształtują nasze życie seksualne, rozwijają.
Każdy psycholog zadałby Ci podstawowe pytanie: jak wyglądały/wyglądają Twoje relacje z ojcem?
Bo to od nich należy wywodzić dalszą interpretację.
Ja zadam Ci inne pytanie: czy dobrze Ci w tych relacjach ze starszymi mężczyznami?
Czy czujesz się zawsze podległa?
zawsze chodzi o bezpieczeństwo?
Czy zwracasz uwagę na facetów w twoim wieku? jeśli nie to dlaczego?
ile masz lat?
Pozdrawiam :)