Rehabilitacja Kraków

napisał/a: integra 2009-05-12 02:05
Witam!

Jestem w miare młody- 21 lat, niestety tryb życia spowodowal że mam dosc spore zmiany w kregoslupie. Dostalem skierowanie do poradni rehabilitacji.

Mozecie polecic jakas placowke w Krakowie z umowa z NFZem? Bylem rok temu w przychodni na osiedlu Piastów na rehabilitacji ale raczej zero indywidualnego podejscia np na gimnastyce, wiec z checia bym poszedł gdzieś gdzie moze uzyskam jakaś pomoc.

Jakie w ogole sa terminy oczekiwania na wizyte i zabiegi w polecanych placowkach?

Pozdrawiam
napisał/a: integra 2009-05-28 00:58
Powtarzam pytanie.

Czy jest gdzieś dobra placówka rehabilitacji w krakowie gdzie dadza mi porzadny wycisk ?
napisał/a: roads 2009-05-29 17:20
Terminy są strasznie długie. Polecam Ci Krakowski Ośrodek Diagnostyki Kręgosłupa na ulicy krakowskiej. Nie pomyliłem się co do ulicy i nazwy .Tu masz stronę: http://kodk.pl/
napisał/a: integra 2009-07-16 12:34
Chodzę narazie na os. Piastów 40 IV piętro, co prawda prywatnie... ale pan Mariusz zdaje się ok :d
napisał/a: kachaje 2011-11-15 16:40
Polecam dobrych rehabilitantów przy ul. Gęsiej. Ośrodek jest nowy, ale na świetnym poziomie.
www.openmedical.pl
napisał/a: nefretete87 2011-11-18 11:29
ja słyszałam bardzo dobre opinie o rehabilitantach pracujących w gabinecie dr Więcka , są podobno bardzo doświadczeni potrafią pomóc a to jest chyba ważne, poza tym z tego co sie orientuję to oni maja jakieś urządzenie, które w znacznym stopniu pomaga zwalczać ból chyba fala uderzeniowa tak to sie nazywa i daje to dobre efekty
napisał/a: zuzia_30 2012-04-19 12:41
Witam,
potrzebuję namiaru na gabinet rehabilitacyjny. Zależy mi na sprawdzonym rehabilitancie. Będę wdzięczna za informacje.
napisał/a: Margol 2012-05-01 12:33
zuzia_30 napisal(a):Witam,
potrzebuję namiaru na gabinet rehabilitacyjny. Zależy mi na sprawdzonym rehabilitancie. Będę wdzięczna za informacje.


Jak chcesz mieć sprawdzonego i dobrego rehabilitanta to mogę Ci polecić te gabinety: http://www.rehabilitacje.org/ Naprawdę mają profesjonalnych rehabilitantów i nie jest drogo.
Sama korzystałam z ich usług swego czasu i byłam bardzo zadowolona.
napisał/a: Szpakuu 2012-10-16 00:34
Jak chodzi o rehabilitację w kraku to wyszstkim polecam fizjomed (taki gabinet na królowej jadwigi). Bardzo mi pomogli po naderwaniu więzadeł, teraz korzystam z ich treningów żeby się przygotować z poworotem do uprawiania sportu. Wcześniej ogólnie nie przepadałem za rehabilitantami, ale widze że sa metody i metody, oni naprawdę świetnie planują terapię.
napisał/a: dzaro 2012-10-27 14:43
oj tak, zgadzam się ze szpakiem, chodziłem do dr pięty i zdecydowanie polecam tego specjalistę ;)
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2012-11-24 15:37
Ile kosztuje tam rehabilitacja nogi po przebytym dośc powaznie urazie na nartach? W sumie mineło juz z 10mc, ale nie chce zeby teraz mi sie ponownie kontuzja odnowila.
napisał/a: Natasza53 2013-01-18 16:28
Nie powiem Ci, ile dokładnie kosztuje taka rehabilitacja, ale jeżeli jeszcze nie poradziłaś sobie z problemem, to proponuję udać się na konsultacje do gabinetu doktora Więcka. Jest to jeden z tańszych gabinetów w mieście - za masaż kręgosłupa płaciłem bodajże 28 złotych.