refluks

napisał/a: danaula 2007-12-19 22:58
do tej pory brałem controloc 40 na czczo i ranic 300 na noc,już kilka lat.z powodu wycofania ranicu z aptek próbowalem brać apo-ranitinidinę 300 Ranitin 300 ranigast raniberl,bóle się nasiliły zamiast zmniejszać.bralem też controloc40 2 razy dziennie,controloc i ulfamid ale zawsze najkorzystniejszy byl zestaw controloc40 i ranic.proszeo poradę czym mogłbym zastąpić ranic.dziękuje[code][/code]
napisal(a):
napisał/a: bialkenss 2007-12-28 23:25
czy ktoś może zna się na diecie w refluksie? jakieś przykładowe jadłospisy?
napisał/a: barbarka7 2007-12-29 15:17
RUMIANEK SIEMIę WSZYSTKO BEZ !!OCTU OGóRKóW ,PIEPRZU MAJONEZU CYTRYNY PIECZONEGO SMALCU ITD CIężKICH CIAST KAPUSTY JEść CZę STO A PO TROCHU
napisał/a: barbarka7 2007-12-29 15:41
czy ktoś miał podobnie i co pomogło: ściskający ból gardła, bol głowy ,nie ustający ,ból pod pachami ,czasem bół w uszach ale nie ciągły czasem raz po raz w dziąsłach .Mam migdały ,które mnie często bolą .Biorę bioparoks ,ale nie pomaga , jeśli ktoś wie co mógł by mi poradzić to bardzo prosze, o szybką odpowiedz .
napisał/a: bezowa 2007-12-29 16:45
Czy powiększony migdał może mieć coś wspólnego z wydzielaniem nadmiernej ilości kwasów żołądkowych? Leczę się u laryngologa już od miesiąca (antybiotykami); ostry stan zapalny minął, ale nadal czuję się słabo i mam wrażenie, że w gardle rośnie mi "kula". Może jest to związane w jakiś sposób z funkcjonowaniem żołądka?
Mam 52 lata. W przeszłości miałem wrzody na dwunastnicy.
Laryngolog podejrzewa alergię...