Ratunku!!! Moje migdały!!! ;((((((((((

napisał/a: anonimowany 2007-03-23 20:08
Od dwóch tygodni cierpie na bolesność gardła, biały nalot na migdałach, powiększone węzły chłonne jednak bez objawów podwyższonej temperatury ciała. Ledwo połykam. W tamtym tygodniu brałem pierwszy antybiotyk: Forcid, jednak nie nastąpiła żadna poprawa. Teraz kończe drugi, Zinnat - również nie ma żadnej poprawy. Co ja mam robić? POMOCY!!!
napisał/a: siwo235 2007-03-23 20:36
czesc!
sluchaj ja mam podobny problem z migdalami!:( i tez naprawde nie wiem co juz robic, antybiotyki nie pomagaja.:( teraz po prostu smaruje migdaly plynem lugola. po jakims czasie stosowania trj metody faktycznie nalot sie zmniejsza, ale gdy przestaje go stosowac wszystko wraca. hmm...wiem, ze nie bardzo Ci pomoglam! bo w sumie sama nie wiem jak sobie z tym poradzic!:( WLASNIE MOZE NAM KTOS W KONCU POMOZE...
POZDRAWIAM
napisał/a: anonimowany 2007-03-23 20:46
moja angina trwa juz dwa tygodnie, nigdzie nie wychodze bo boje ze dowale sie jeszcze bardziej... zero najmniejszej poprawy, plucze gardlo plynem lugola i co? I nic! :(
napisał/a: siwo235 2007-03-23 20:54
moze nie plucz go tylko po prostu nalej na wacik plynu , polz go na palcu i wsadz do buzi przecierajac migdaly. malo przyjemne ale na pewno bedzie miec lepsze dzialanie niz tylko plukanie! ja tak robie sprobuj :* :* ;*
napisał/a: anonimowany 2007-03-23 21:00
jutro ide prywatnie do takiej pani doktor, mam nadzieje ze mi pomoze :>
napisał/a: siwo235 2007-03-23 21:07
jejku oby;*
wiem jaki to jest z tym problem , ja mam takie problemy z tymi migdalami ponad rok juz:( wymazy , nie wymazy.... cuda ....i nic:(
raz jest lepiej a raz znowu gorzej:(
jak bedziesz juz po to powiedz co znowu wymyslila dla Ciebie! pozdrawiam i powodzenia , moze w koncu cos wymysla!;* ;*
napisał/a: klapouszek2 2007-03-23 22:53
najlepiej to chyba zrobic antybiogram i zastosowac odpowiedni antybiotyk a nie celowac na chybil trafil a nuz ktorys pomoze
napisał/a: siwo235 2007-03-30 19:10
czesc!
i co ? jak tam sie maja Twije sprawy z ta angina??
pomaga cos w koncu??
pozdrawiam