Ranka w okolicy krocza

napisał/a: Mail194 2017-01-24 21:59
Witam, często u mnie na skórze w okolicach krocza pojawiały się otarcia ale nie ruszane po kilku dniach znikały.
Tym razem jednak zdecydowałem się posmarować te otarcie kremem który dostałem od pani z apteki po opisaniu problemu - nic nie pomogło tak jak się spodziewałem, w dodatku skóra w tamtym miejscu jakby pękała przy lekki naruszeniu tamtej strefy.
No i tak jakoś to nie doskwierało długo, jednak teraz pojawiła się ranka (coś jakby malutkie podrażnienie?) oraz czerwona wręcz dioda, dodam że wydobywa się jakaś wydzielina która ma bardzo nieprzyjemny zapach. Czy ktoś może mnie jakoś uspokoić? :/
(Dodam, że do lekarza chwilowo nie mogę się wybrać - stad mój duży stres)\
napisał/a: piotrosiama 2017-01-25 02:44
Napisz nazwę tego kremu.
napisał/a: Mail194 2017-01-25 20:38
piotrosiama napisal(a):Napisz nazwę tego kremu.


Kurde, właśnie niezbyt pamiętam (Jestem daleko od domu na dłuższy czas) ale było to bardziej ciemnego koloru, bezwonny?
Dodam, że podczas ruchu (szczególnie chodzenia) co w mojej pracy wykonuję praktycznie non stop przez 8h, doskwiera ból a szczególnie przy jakimś większym naruszeni tamtych stref (większy krok np), ból jest potęgowany.
napisał/a: piotrosiama 2017-01-26 02:09
Tiaa.... dużo mi wyjaśniłeś w spr. kremu.
Ja bym zastosowała Alantan i ważna rzecz czysto bawełniana bielizna, luźne spodnie a do higieny intymnej szare mydło. Przed założeniem spodni można również zastosować zasypkę.