rak żołądka

napisał/a: wilczek4444 2013-05-23 21:59
witam bardzo proszę o pomoc konsultacje onkologa mam dopiero za tydzień oto moje badanie TK czy jest dla mnie ratunek ?ściana części żołądka nieregularnie pogrubiała do 33mm ściana odzwiernika pogrubiała do 17mm obraz tk moze sugerować zmiany ogniskowe o charakteże rozrostowym Lokalne płaszcyzny tłuszczowe odcinkowo zatarte o wzmozonej densyjnosci co moze odpowiadac permeacyjnej komponecie wzrostu wezły chłonne krzywizny mniejszej do 20mm z cechami rozpadu , nieliczne Bez cech limwadenopati zaotrzewnowej Wodobrzusze płyn przywontrobowo grubości 25mm różnej wielkosci kolekcje płynowe w zachyłkach otrzewnowych W sieci wiekszej widoczne są różnej wielkosci guzki kłaczkowate obszary chyperdesyjne odpowiadające najprawdopodobniej wszczepom otrzewnowym ,Sciana pogranicz odbytniczego pogrubiała odcinkowo do 10mm odczynowo ? z widocznym stycznie obszarem hypodensyjnym 32mm mogocym odpowiadac organizującemu sie ognisku zapalnemu. prosze o pomoc
napisał/a: wilczek4444 2013-05-31 22:29
wilczek4444 napisal(a):witam bardzo proszę o pomoc konsultacje onkologa mam dopiero za tydzień oto moje badanie TK czy jest dla mnie ratunek ?ściana części żołądka nieregularnie pogrubiała do 33mm ściana odzwiernika pogrubiała do 17mm obraz tk moze sugerować zmiany ogniskowe o charakteże rozrostowym Lokalne płaszcyzny tłuszczowe odcinkowo zatarte o wzmozonej densyjnosci co moze odpowiadac permeacyjnej komponecie wzrostu wezły chłonne krzywizny mniejszej do 20mm z cechami rozpadu , nieliczne Bez cech limwadenopati zaotrzewnowej Wodobrzusze płyn przywontrobowo grubości 25mm różnej wielkosci kolekcje płynowe w zachyłkach otrzewnowych W sieci wiekszej widoczne są różnej wielkosci guzki kłaczkowate obszary chyperdesyjne odpowiadające najprawdopodobniej wszczepom otrzewnowym ,Sciana pogranicz odbytniczego pogrubiała odcinkowo do 10mm odczynowo ? z widocznym stycznie obszarem hypodensyjnym 32mm mogocym odpowiadac organizującemu sie ognisku zapalnemu. prosze o pomoc

Dziekuję z odpisanie panu czaqulski wierzę że pomagasz innym ludziom jeśli to coś da to proszę o każdą pomoc moje dane to wacław świerczewski chyliny 19 zdięcia nie mam jak przesłać ale proszę spróbuj mi pomuc pozdrawiam i dziekuję .
napisał/a: Ell 2013-06-01 10:42
cierpliwosci, tutaj nie siedzi sie 24h na dobe, to tylko forum, na ktore sie wpada w wolnej chwili.

A po drugie, ja bym chyba podzwonila po onkologach, aby byl szybszy termin.
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-06-01 10:51
Dostałeś jakieś info na PW od użytkownika czaqulski? Czego to dotyczyło?