Rak drobnokomorkowy lewego płuca przerzuty do mozgu

napisał/a: anitabytom87 2011-06-30 13:12
Witam prosze o porade moja mama wiek 56 lat wykyto u nie rak drobnokomorkowy lewego pluca w kwietniu biezacego roku po pierwszym cyklu chemoterapi jej stan bardzo sie pogorszyl całowita utrata swiadomosci po wezaniu pogotowia ratownik medyczny z mety stwierzdzil przerzuty do mozgu co jak sie pozniej okazalo faktjem po zrobieniu tk glowy w szpitalu je stan zostal ustabilizowany wrocila do nas była swiadoma poznawała mnie dostosowano je odpowiednie lekarstwa skierowano na naswietlania a nastepnie na drugi cykl chemi. Wszystko było w porzadku az do wczoraj okazalo sie ze ma infekcje gornych drog oddecowych pani doktorz hospicjum domowego przepisala antybiotyk i stan zdrowia sie pogorszyl w nocy byla wiztya lekarza z przychodni calodobowej ktory stwierdzil zeby mame nawadniac i zbijac goraczke i wtym poroblem poniewaz ona kompletnie sie mi nie poddaje wrecz jest agresywna a to podobno jest spowodowane sterdyami ktore bierze aby zmniejszyc obrzed w mozgu. jak jej pomoc co zorbic zeby jakos zlapac z nia kontakt czy jedynym wyjsciem jest pogotowie?
napisał/a: opilek 2011-07-01 18:02
Jeśli stan mamy się nie poprawia może warto będzie poprosić o kolejna wizytę lekarza lub pielęgniarki.