Pytanie z serii "czy ona jest w ciąży" ?!

napisał/a: robertmcc 2015-10-05 20:12
Witam, jakieś 2 tygodnie temu trochę się zabawiliśmy z dziewczyną, ona zrobiła mi dobrze ustami i ręką, gdy doszedłem to mimo wszystko jeszcze sperma poszła w chusteczkę i potem znów trochę go miała w ustach. Następnie poszedłem umyć ręce (2 razy) i wróciłem do niej, dałem jej buziaka z języczkiem i chciałem jej zrobić dobrze palcami, więc dałem jej 2 palce do ust, żeby nawilżyć ową część ciała, palcami robiłem jej dobrze ok. 10 minut i potem zacząłem ustami. Teraz problem jest takim, że dziewczynie 4 dzień spóźnia się okres, ma z tym lekkie problemy i nie pierwszy raz tak jest, jednak miesiąc temu też się spóźnił, prawdopodobnie przez stres. Co prawda teraz jest lekko chora i ćwiczy dużo, a czytałem, że to też może być powodem opóźnienia okresu, wszystkie objawy ma takie jak powinny być, ból brzucha, głód większy niż zwykle, nabrzmiałe i bolące piersi, ale czy ona może być w ciąży? Proszę o szczerą odpowiedź, bo trochę się boimy... Jakąś wiedzę na ten temat posiadam, wiem, że plemniki w ślinie mają nieco utrudnione przetrwanie, a wręcz są trawione z czasem przez kwasy itd, a także temperatura na nie inaczej działa. Ludzie piszą, że plemniki to nie oddział bojowy i wydaje mi się, że przez takie utrudnienia, jeśli jakiekolwiek były to albo totalnie odpadły z gry, albo były tak osłabione, że w drodze zginęły, jednak jest ten strach, który nie pozwala myśleć trzeźwo czasami...
napisał/a: wikam2 2015-10-05 20:31
Nie no ciązy nie bedzie....:)
napisał/a: robertmcc 2015-10-05 21:12
Przyznam, że trochę mało przekonująca odpowiedź, ale ok. Lepsza taka niż żadna :)
napisał/a: wikam2 2015-10-05 21:23
Przecież nie będę Ci tłumaczyła, że plemniki w ustach żyć Ci nie będą ;)
Jeśli dotykałeś członka i bezpośrednio płyn prrejakulacyjny bądź ejakulacyjny przeniosłeś do pochwy w dni płodne - tak jest szansa na ciąże, jeśli nie to NIE! ;)