Pytanie w sprawie owłosienia

napisał/a: bassfreak 2014-05-07 11:36
pytanie co do zarostu
czy z czasem będę miał zarost na "całej" twarzy ? w tej chwili rośnie wzdłuż linii twarzy/szczęki , na podbródku i trochę na szyi a na policzkach prawie w ogóle :X , w dodatku z prawej strony twarzy rośnie dwa razy szybciej jak to możliwe ?

i drugie pytanie co do owłosienia na nogach
z ciekawości chciałem sprawdzić czy w miejscach gdzie się goli to włos odrasta szybciej/więcej więc na nodze maszynką zgoliłem może 1,5 cm miejsca , i albo odrasta BARDZO powoli albo w ogóle :( a powiedział bym że mam dość sporo włosów na nogach

zmartwiłem się trochę tym faktem i nie wiem czy nie pójść zbadać sobie poziomu testosteronu

mam 20 lat :P

ps. djfafa jeśli tu zajrzysz co sądzisz o wspomagaczu tarczycy z takim składem ? http://www.kfd.pl/uploads/monthly_04_2013/post-125814-0-75045600-1367145495.gif
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-05-07 12:21
Owłosienie to w 95% sprawa genetyki a nie poziomu testosteronu. Ten produkt znam, jest tam bardzo dużo jodu + dobry boster tarczycy, teoretycznie powinien fajnie zadziałać przy niedoczynności bez podłoża autoimmunologicznego czyli Hashimoto. Ale jak działa w praktyce opinii brak.
napisał/a: bassfreak 2014-05-07 14:31
a co do tego że nie chcą odrosnąć ? albo rosną bardzo wolno ;s