Pytanie po artroskopi

napisał/a: Pred3v 2016-11-28 19:35
Witam

Moje pytanie jest takie a mianowicie chodzi o to ze jestem swiezo po zabiegu artroskopii 5 dni po dokladnie, dostalem od ortopedy zestaw cwiczne pooperacyjnych, ktore regularnie wykonuje zgodnie z zaleceniami 3 razy dziennie, I jakies 3dni po operaci lezalem na lozku Ze zgieta noga I dostalem skurcz miesnia czworoglowy sie napial, I pod kolanem sie napielo I jest tam bol jak chce zgiac kolano, I prosze mi powiedziec czy to sa normlany objawy po operacji skurcze bole? Celem artroskopi bylo uszkodzone wiezadlo I lakatka, urazu dostalem podczas meczu na hali.
Rozpoznaniw urazu podczas artroskopii:
Brzezne uszkodzenie rogu tylnego lakotki Kolana prawego.
Przebyte czesciowe uszkodzenie Acl Kolana prawego ze wzgledna jego wydolnoscia.
Przerost blony maziowrj stopnia Sredniego.

Zastosowane leczenie: usuniecie luznych fragmentow lakotki bocznej, czesciowa synovectomia Zn. Przewodowe p/p.
napisał/a: MICHAL-CS 2016-11-29 20:04
Witam, ból po artroskopii to normalna sprawa czasem nie ustępuje on przez kilka dni, może utrzymywać nawet dłużej, stan zapalny kolana musi się obniżyć, temperatura, obrzęk, ból, kłucie i tym podobne objawy to jak najbardziej normalne.

Pozdrawiam
napisał/a: Pred3v 2016-11-29 20:52
OK dziekuje za odp a prosze mi powiedziec czy po tych objawach jakie tu mam I jezesli jest mozliwosc zerwanego wiezadla Bede mogl wrocic do sportu bez rekonstruckji?