Pytanie o makijaż permanentny

napisał/a: Siatkareczka 2017-05-09 22:00
no nie wiem to kwestia indywidualna, ja też się wahałam przed makijażem permanentnym długo, aż w końcu się zdecydowałam i nie żałuję, dziewczyna w salonie naprawdę bardzo się postarała, jest perfekcyjna i wszystko wyszło idealnie tak jak chciałam.
napisał/a: aagatta 2017-05-26 11:40
Ja już chciałam iść na makijaż, zapisałam się i byłam gotowa na drobny ból, ale niestety jak ja to mam szczęście to wyskoczyła mi opryszczka. Na nią zawsze sprawdza się krem endvir, ale własnie to może znak, że nie dla mnie takie zabiegi
napisał/a: Siatkareczka 2017-05-26 12:15
masz po prostu wirusa i jak jesteś osłabiona to opryszczka wyskakuje, a co do makijażu to uważam, że to naprawdę super rozwiązanie, ja robiłam sobie brwi i zastanawiam się czy nie zrobić sobie jeszcze kreski bo to super wygoda jest.
napisał/a: lobelia77 2018-01-18 17:58
Co do pozbycia się makijażu to można to zrobić jak najbardziej, można też korektę zrobić. Wiem co mówię, bo siostra robiła korektę makijażu w Perfect Glamour we Wrocławiu. W innym salonie schrzanili jej makijaż i dopiero Perfect Glamour poprawiał. Wyszło naprawdę o niebo lepiej. Tak więc po pierwsze szukać dobrego salonu na makijaż, po drugie jak coś nie wyjdzie to nie załamywać się bo wszystko jest do odkręcenia.
napisał/a: kiermaszka 2018-01-22 11:00
ja generalnie uważam, że makijaż permanentny jest spoko :) oczywiście pod warunkiem, że jest dobrze zrobiony bo wtedy naprawdę podkreśla urodę. Jeśli chodzi o brwi to prawdziwą specjalistką jest Dominika Kossakowska z Wilczej w Warszawie. Ma po prostu oko do tego i potrafi idealnie "dobrać" grubość oraz kształt brwi do twarzy :)
napisał/a: szyszeczkas 2018-04-23 10:31
W Beauty Lux w końcu mają szkolenie z tego zakresu - zainteresujcie się nim.
Jeśli faktycznie chcecie umieć umieć wykonywać tę usługę jakościowo, to musicie się przeszkolić u kogoś z doświadczeniem. Przecież nikt przypadkowy wam pomocy nie udzieli, prawda?
Co o tym myślicie?