Pytanie o makijaż permanentny

napisał/a: MegiM 2015-08-09 14:02
Cześć, ja robił permanentny brwi w instytucie urody Sielance u p. Magdy i jestem bardzo zadowolona. Ma jakąś nową metodę, która idealnie imituje brwi tzn włoski. Są mega naturalne. I kształt tez.
napisał/a: AniaMonat 2015-08-15 07:27
Cześć, ja wybrałem sie z polecenia mojej koleżanki do Pani Magdy i mam pięknej naturalnie wyglądające brwi. Wyglądają jak włoski. Myślę ze polecenie jest najbezpieczniejsze.
napisał/a: AniaMonat 2016-01-19 07:38
Cześć dziewczyny, ja kolejny raz robiłam permanentny u Pani Magdy w Sielance i znowu wykonany jest perfekcyjnie. Nie boli a usta na drugi dzień były 'do ludzi' super
napisał/a: izunia92 2016-02-22 09:21
Makijaż permanentny brwi robiłam w Extravaganzie u p. Agaty Świeckiej i jestem bardzo zadowolona. Wizyta odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze, uzyskałam odpowiedzi na moje wszystkie pytania. Najpierw p.Agata dość długo mi brwi rysowała , pokazywała w aparacie fotograficznym jaki będzie efekt, a potem robiła kontur, a jej asystentka środek. Wyszło bardzo ładnie, choć na początku się bałam, że będą za ciemne. Po dwóch tygodniach jest idealnie! Jest tam też bogata galeria zdjęć z efektów zabiegów u innych klientek. Ja ze swoich brwi jestem bardzo zadowolona i zapisałam się już na usta.
napisał/a: margeritka33 2016-04-18 08:19
Ja również jestem zadowolona z mojego makijażu u p. Agaty z Extravaganza Wyspa Urody z Warszawy. Przyjechałam tam z Lublina, bo się bałam ryzykować w niesprawdzonym innym miejscu. Moje trzy koleżanki jeżdżą tam regularnie i w końcu ja też skusiłam się na kreski. Trochę mi się zeszło, bo się bałam bólu i obrzęku. Byłam bardzo zaskoczona, bo bólu nie czułam, tylko znieczulenie mnie trochę szczypało, ale to było absolutnie do wytrzymania. Obrzęk był malutki, po zimnym okładzie na drugi dzień całkiem zniknął.Teraz przymierzam się do brwi, bo już miałam próbnie narysowane w pięknym kształcie, ale muszę trochę odczekać, bo nie jest najtaniej. Zdjęcia kresek http://www.extravaganza-wyspa-urody.pl/makijaz-permanentny-warszawa/makijaz-permanentny-oczy.html
napisał/a: Siatkareczka 2016-05-09 10:43
ja też długo się zastanawiałam sie na makijażem pernamentnym, ale też bałam się, że będę niezadowolona, dlatego najpierw popytałam wśród znajomych i znalazłam magic visage w warszawie. najpierw wypytałam kumpelki i zobaczyłam jakie są efekty więc łatwiej było podjąć decyzję widząc efekt końcowy.
napisał/a: aga_aga-1 2016-06-12 08:05
No właśnie moja koleżanka tak trafiła nieudanie i ma masakrę na ustach, dlatego ja już poszłam z polecenia. Byłam u p. Magdy Lepuckiej i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim są mega naturalne a o to mi chodziło, bo przerażają mnie te dwie czarne krechy, które widuję na twarzy niektórych kobiet. Polecam
napisał/a: Siatkareczka 2016-06-13 10:57
też robiłaś sobie makijaż permnamentny w magic visage na mokotowie? ja jestem naprawdę bardzo zadowlona z efektów makiajżu i pracy jaką zrobiły dziewczyny z salonu.
napisał/a: Masia13 2016-06-26 11:17
Grodzki a co robiłaś w magic visage ? w sensie usta, brwi permanentnym ?
napisał/a: Siatkareczka 2016-06-26 11:57
ja robiłam sobie brewki w magic visage metodą ceniowania, jestem bardzo zadowolona z efektu, moje brwi naturalne to zawsze był mój największy kompleks, nierówne, o różnych kształtach, teraz dzięki makijażu pernamentnemu dziewczyna nadała ładnych kształtów mojej twarzy dzięki temu że ogranęła mi brwi, które nadają charakteru mojej twarzy.
napisał/a: Masia13 2016-06-26 22:45
Z tego co widziałam na ich stronce mają salon na Mokotowskiej w centrum warszawy ? Jak z cena ?
napisał/a: kaskakyz 2016-06-30 22:52
Makijaż permanentny warto zrobić w Centrum Zdrowej Skóry, podrzucam wam link :) http://www.czs.damian.pl/oferta/makijaz-permanentny/