Pytanie o makijaż permanentny

napisał/a: tomto 2012-09-10 12:53
Witam

Gdzie najlepiej robią makijaż permanentny brwi i kresek w Warszawie? Jak znacie jakieś dobre salony kosmetyczne to podajcie linka do nich. Z góry dziękuję i proszę o rzetelne opinie.
napisał/a: ~Anonymous 2012-09-16 16:02
Ja tylko tak dodam od siebie jeśli faktycznie chcemy wykonać taki dość "trwały"makijaż to naprawdę radzę o zapoznanie się z opiniami co do salonów ,osób , które będą go wykonywały bo zepsuć jest go bardzo łatwo tym bardziej jeśli wykonuje i podejmuje się tego nie kompetentna i niewykwalifikowana osoba gdzie zamiast upiększyć skutecznie nas oszpecą i to na długo.
Radzę dobrze sprawdzać salony i kompetencje osób wykonujących takie usługi.Pozdrawiam
napisał/a: tomto 2012-09-17 08:23
A znasz jakiś dobry salon? bądź słyszałaś jaką opinie pozytywną bądź negatywną o jakimś salonie? jak tak to jaką?
napisał/a: viki71 2012-09-17 21:39
Ja robiłam niedawno taki makijaz ale niestety na pomorzu.Wiesz,jak szukałam odpowiedniego salonu?Patrzyłam,jak znajome wygladaja.Zagladałam im w oczy,jak trzeba było i wybrałam taki salon,którego makijaż najbardziej mi się podobał.To samo tyczy sztucznych rzęs.Najpierw sobie pogladałam znajome a potem zapytała tej z najładniejszymi rzesami,gdzie robiła.Mozesz tez sprawdzic fora,gdzie mowa o makijażach z Twojego miasta.
napisał/a: aniama87 2012-09-18 10:31
nie każda znajoma ma pepermenty makijaż, moja na przykład żadna, więc mi raczej nie pomogą
napisał/a: viki71 2012-09-18 10:46
aniama87 napisal(a):nie każda znajoma ma pepermenty makijaż, moja na przykład żadna, więc mi raczej nie pomogą

A salon fryzjerski?Jak powiedziałam,gdzie robiłam to okazało sie,ze połowa obsługi tez u tej samej kosmetyczki robiła.Albo jak idziesz do kosmetyczki np.na regulację brwi to tam mozesz podpytac.Fryzjerki i kosmetyczki wiedza najwięcej:)
Pozostaja jeszcze znajome znajomych.Napewno ktos gdzies robił.Albo podejdż do 3 salonów,gdzie robia takie makijaże i popros o album ze zdjęciami ale takimi robionymi przez kosmetyczkę.Ja ogladałam u swojej i miała naprawdę mnóstwo zdję,cały album a to oznaczało,ze siedzi juz lata w tym zawodzie i wyszkoliła się na innych:)
Platyna
napisał/a: Platyna 2012-10-12 12:14
RADA 1: Możesz poszukac w internecie wpisując w google nazwe salonu + opinie albo + forum. Szukaj takich wpisów, gdzie są conajmniej 3-4 opinie albo nawet dyskusja, bo możesz trafić też na wpisy salonów, podszywających się pod klientów.

RADA 2: Nie sugeruj się zdjęciami i opisami na serwisach typu Groupon- często teksty są pisane przez copy writerów, a zdjęcia pochodzą ze źródeł Groupona.

Pozdrawiam :)
napisał/a: Malgooszka82 2012-11-06 18:50
Witam dziewczyny! W związku z tym, że od kilku już lat jestem posiadaczką pięknego makijażu made by Agata Świecka (;)) to chętnie się z Wami kilkoma informacjami podzielę. Otóż. Po pierwsze nie polecam wykonywać go ani w salonach fryzjerskich ani u Pań kosmetyczek. Kosmetyczka to kosmetyczka, nie zawsze zna się na wizażu i nie jest powiedziane, że potrafić będzie dobrać np. odpowiedni kształt brwi do łuku brwiowego, albo kreskę do kształtu oka. Makijaż powinna wykonywać wizażystka i linergistka. Wtedy macie pewność, że będzie dobrze zrobiony. Osoba wykonująca powinna mieć też jakiś staż a nie uczyć się robić taki makijaż na Was. No i oczywiście sprzęt. Tanie barwniki szybko wychodzą ze skóry albo zmieniają kolor. Naprawdę nie ma co oszczędzać "bo na Grouponie będzie taniej". To Wasza twarz i będziecie z tym makijażem chodzić przynajmniej około roku! Na twarzy nie ma co oszczędzać! Ja mimo, że mieszkam w Gdańsku od 6 lat jeżdżę do tej samej linergistki w Warszawie i będę do Niej jeździć i polecać ją wszystkim, bo mam pewność, że robi to dobrze, a niestety widziałam u niej kilka razy "ofiary" innych pań, które wykonują te makijaże i uwierzcie mi te kobiety zapłaciły by 3 razy tyle, żeby móc cofnąć czas i pozbyć się z twarzy 'tego czegoś'. A nie jest to takie proste i tanie, aby taki makijaż usunąć.. Reasumując - nie wybierać gdzie taniej, patrzyć na ręce i oglądać prace danej osoby. Wykonywałam makijaż u Agaty Świeckiej w Extravaganza Wyspa Urody. Zresztą nie tylko ja bo i moja mama i koleżanka :) Mam zrobione brwi i kreski na powiekach dolnych i górnych. Poniżej zdjęcia przed i po oraz po jednym miesiącu bo wtedy ta skorupka z farby juz odpada i brwi wyglądają o wiele bardziej naturalnie :) to tak dla potwierdzenia :D Tylko proszę wstrzymać się od komentarzy co do zdjęć PRZED, bo trochę się ich wstydzę, ale na szczęście tak jak ja teraz piszę, ktoś na jakimś forum polecił mi p. Świecką i nie żałuję, że do niej trafiłam :) pozdrawiam!!! :)
napisał/a: inverso1 2012-11-10 17:14
najlepsze makijaże permanentne powstają u Magdaleny Bogulak.

tu masz link na jej fanpage na fb:

https://www.facebook.com/permanentnywarszawa?fref=ts
napisał/a: ruruszka 2012-12-31 19:30
Ja robiłam taki makijaż, ale jego trwałość okazała się nie być zadowalająca - pomimo późniejszych poprawek, makijaż bardzo szybko znika...
napisał/a: monika_c 2013-07-31 12:18
Dziewczyny a czy któras z Was robiła może makijaż permanentny w jakimś z warszawskich salonów denique?
napisał/a: ame-lia 2013-08-01 13:17
kirke napisal(a):Ja tylko tak dodam od siebie jeśli faktycznie chcemy wykonać taki dość "trwały"makijaż to naprawdę radzę o zapoznanie się z opiniami co do salonów ,osób , które będą go wykonywały bo zepsuć jest go bardzo łatwo tym bardziej jeśli wykonuje i podejmuje się tego nie kompetentna i niewykwalifikowana osoba gdzie zamiast upiększyć skutecznie nas oszpecą i to na długo.
Radzę dobrze sprawdzać salony i kompetencje osób wykonujących takie usługi.Pozdrawiam



Zgadzam sie. Kiedyś oglądałam program o osobach, którym w "dobrym" salonie zniszczyli twarz i oszpecili. Lepiej porządnie przebadać czy salon jest odpowiedni, żeby potem nie żałować