Pytanie dotyczące leku helicid

napisał/a: warszawa1233 2014-02-27 12:40
wItam czesto mam tak że mnie mdli, czesto po jedzeniu zle sie czuje w głowie złe samopoczucie ;) lekarz pzepisał mi helicid 40. Jak zobaczyłem wielkosc tych kapsułek to troche sie boje brac ;) czy przykladowo jesli nie mam tego na co ten lek jest to mi nie zaszkodzi? nie chce zeby cos mi uszkodził na stałe jesli bede go brał na coś czego nie mam, boje sie tez wymiotów po nim i innych skutków ubocznych, czy jest to bezpieczny lek? Mam całe opakowanie i od paru dni nie moge sie przełamać do brania..
napisał/a: ~Anonymous 2014-02-27 13:52
Nic się nie bój. Tego typu leki są przez wielu ludzi bardzo długo przyjmowane. Jeśli lek jest trafiony zaraz odczujesz poprawę. Pozdrawiam.
napisał/a: warszawa1233 2014-02-27 14:12
dobrze od jutra postaram sie brac :) jeszcze pytanie czy moge przyjmowac ten lek z syropem hydroxyzyna? wieczorami nie moge zasnac jestem nerwowy, czesto mam koszmary i lęki nocne dlatego go biore a podobno ten lek czasem wzmaga lęki :)
napisał/a: ~Anonymous 2014-02-27 14:29
Jak lekarz zalecił przyjmować helicid? 1x czy 2x w ciągu dnia?
napisał/a: warszawa1233 2014-02-27 14:54
raz dziennie :) do tego miałem tez brać lek przeciwlękowy, uspokajający itp itd nie pamietam teraz nazwy ale go nie wykupilem bo raz ze drogi a dwa ze po prostu takie leki otępiają i też strach zebym ja młody chłopak brał leki na nerwice a ze mam syrop hydroxyzyne która lekarz mówił zebym brał równiez to tak staram sie wieczorkiem i rano go pić ;) W sumie tez nie wiem ile moge go brac, dawniej jedną butelke wykorzystałem bo fajnie sie po nim spało no a że teraz jest gorzej z tym snem to wziąłem recepte na druga z tym iż nie wiem czy mozna go długo przyjmować.