Pytanie d petera

napisał/a: kryspino1 2007-11-24 11:19
Peter: mam pytanie bo tak zaraz na zenetrznej czesci gardlas tak zaraz na poczatku tak pod szczeka na gardle l lewj strony czyje tam taka kulke a z 2 strony jej nie ma co to by moglo byc?? prosze o odpowiedz czy to jest cos normalnego czy takiego czefgos nie powinno byc?? ta kulka nie jest duza czy wszyscy takie cos takiego maja

Postaram sie pokazac miejsce tego na rysunku
[img]http://img232.imageshack.us/img232/1121/uchonosgardloaj2.jpg[/img]
napisał/a: Peter 2007-11-24 20:19
To może być powiększony węzeł chłonny.
napisał/a: kryspino1 2007-11-24 21:29
A a na tym obrazku mi sie wydaje ze tam jest takie cos a tak dla jasnosci to na tym obrazku chodzi mi oto co nie jest zacieniowane wskazuje na to taka strzalka
Nie moge pisac PW peter
napisał/a: marcin884 2007-11-25 13:48
to wezeł chłonny , wiem bo mam ich sporo caly czas powiększonych z tym ze bolą .
Albo miales go dawno i go tera zauwazyleś , w tych okolicach wiekszosc ma takie rzeczy - po stanach zaplanych pojedyncze kulki .
Ja sie cos znowu dopęta to bedzie bolał i sie troche powiekszy a pozniej z powrotem.
Do lekarza - niech zabaczy , ocenii - ew. jak ci to spokoju nie bedzie dawało to do aonkologa niech tez zobaczy.
Mnie to tez nie dawalo spokoju i mnie uspokoil ze sa to odczynówki .
napisał/a: kryspino1 2007-11-25 14:08
Peter-A na tym obrazku wydaje mi sie ze takie cos jest i mysle ze wszyscy to maja a powieksone wezly to raczej nie sa bo jak by byly to wezly przy zuchwowe tez by byly nabrzmiale co chyba dobrze mowie i ta kulka jest malutka wielkosci 3 mm wieksza nie
i jeszcze raz powtarzam ze na obrazku cohodzi mi oto co zacieniowane nie jest.
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-11-25 15:32
Też to mam! Laryngolog powiedział, że to torbiele (bo są po 2 stronach) i mam tym się nie przejmować! Ale i tak niedługo mam zamiar zrobić USG!
napisał/a: kryspino1 2007-11-25 16:46
Peter to co mam z tym zrobic bo juz sam nie wiem kazdy pisze co innego mam to po lewej stronie a nie po 2 jak pisze djfafa doradz mi cos i ten djfafa jak bedziesz wiedzial co to to powiedz daj znac dziex sam nie wiem com mam robic czy sie bac czy nie
napisał/a: Diana64 2007-11-25 17:15
ILE TY MASZ LAT CZLOWIEKU IDZ Z TYM DO LEKARZA JAK SIE BOISZ MNIE JAK COS BOLI TO IDE NIE PANIKUJE TAK A PETER - PETER ODPOWIADA NA POWARZNE CHOROBY I ZACO MU JESTE WDZIECZNA POZDRAWIAM
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-11-25 17:53
Diana nie denerwuj się tak, bo robią się od tego zmarszczki! Ludzie zadają tu pytania, bo w większości nie otrzymują pomocy ze strony lekarzy rodzinnych lub pseudospecjalistów! Peter pomógł już wielu ludziom, stąd dostaje tyle pytań i wiesz co on ich nie ignoruje jak inni lekarze. Zmień ton. Bo rada aby krispino poszedł do lekarza jest trafna, ale mi Peter pomógł (i wilu kwesiach doradził, naprowadził itp.) na tym forum o wiele bardziej niż mój lekarz rodzinny!
napisał/a: Diana64 2007-11-25 20:33
SORY ROZUMIEM MNIE TEZ POMOGL PETER