Pytania o masaż

napisał/a: kawem 2013-01-09 12:30
Mam małe pytanie.

Czy zamawialiście masaż do domu? Mam lekkie obawy przed tym i nie wiem co sądzić.
Czy znacie jakies fajne mobilne gabinety masażu?

nie chcę by potraktowano tego jako spamu, ale w Warszawie ponoć jest fajna inijcatywa mlodych fizjoterapeutów www.massageyoung.manifo.pl i oni ponoc maja fajne ceny i dojezdzaja do klienta.


Słyszałam o nich fajne rzeczy i jestem ciekawa czy w ogole masaze w prywatnym domu się opłacaja

pozdrawiam
Kawem - Karolina Wembowska
napisał/a: kusiowa 2013-03-06 15:03
Mogę się tu wypowiedzieć z drugiej strony - ja sama jeżdżę do pacjentów/klientów na masaże. Masażysta, który świadczy usługi domowe powinien mieć przenośny stół/łóżko do masażu. Potrzebny jest tylko fragment przestrzeni i pozytywne nastawienie ;) Wydaje mi się, że klienci lepiej się czują we własnym mieszkaniu.
napisał/a: Hortofino 2013-04-09 02:51
Kilka razy miałam masaże u siebie w domu i bardzo mi się podobało:) nie musiałam nigdzie jeździć ani czekać. Czy się opłacają? Porównałam ceny w salonach masażu i cennik masażysty, który przyjechał do domu (oczywiście ze swoim łóżkiem do masażu) i byłam zadowolona. Ale to było w innym mieście, więc najlepiej zadzwonić i się dopytać o wszystko:)
napisał/a: rehacore 2013-04-09 10:05
Ja również jako fizjoterapeuta wypowiem się w Twoim temacie.
Czy warto ? Jeśli nie masz czasu na wyjazd do gabinetu i potrafisz zapewnić sobie we własnym domu tę godzinkę ciszy to naprawdę warto. Jednak trzeba spojrzeć na kwalifikacje tego masażysty. Często są to osoby po kilku godzinnym kursie nie mający bladego pojęcia o anatomii, biomechanice i innych ważnych elementach. Polecam sprawdzać w internecie, na forach, teraz często na Fb mobilne gabinety posiadają swoje konta, poczytać referencje.

pozdrawiam
www.rehacore.pl
napisał/a: gniadzik 2013-11-27 10:31
jeżeli chce ktoś wiecej dowiedzieć się o masażu, piszcie do mnie na priva do http://forum.di.com.pl/members/26293-Frejta38