Pulsujący ból jąder

napisał/a: pager121 2015-09-05 20:06
Witam,
Mam 20 lat, od pewnego czasu zauważyłem coś w postaci dyskomfortu- pulsującego bólu jąder. Gdy je dotykam to nic nie boli. Mogę to porównać do np. badania ciśnienia na ręce, że po chwili czuje się jak przepływa krew, podobnie mam z jądrem czuję jakby coś w nim "przepływało" nie wiem jak to określić. Mam to przede wszystkim w pozycji stojącej (taką mam prace). W tym przypadku nie jestem też do końca pewny czy bolą mnie jądra, bo czuję też troszkę pachwinę i nie wiem czy to nie promieniuje. Dlatego pytam.

Druga sprawa. Tydzień temu miałem jeszcze taki przypadek, że byłem 1 dzień po piciu alkoholu i mało wypiłem i zjadłem i nie mogłem dotknąć się do jąder (pomyślałem, że to przez żołądek i gdy wypiłem trochę wody poczekałem i pomasowałem brzuch powoli przeszło). I teraz mam pytanie: czy to jest związane z tym, że byłem odwodniony i mało zjadłem, czy może to mieć większy zakres?

Trzecia sprawa. Zadaje te pytania bo zauważyłem mniejszą ilość spermy podczas wytrysku. Mniejszy wystrzał i jakby bladsza sperma (bardziej przezroczysta).

Ostatnia rzecz jest taka, że nigdy nie uprawiałem sexu.

Proszę o pomoc i porady.