psychoterapia gliwice

napisał/a: nina11 2008-05-23 21:49
Witam. Proszę Was o pomoc. Jeśli znacie jakiegoś dobrego psychoterapełtę z Gliwic lub okolic prosze o namiary. Najchętniej skorzystałabym z terapi grupowej. Mysle, że moja nerwica bardziej by to wytrzymała. Od pewnego czasu moje pataki sie uspokoiły ale na to miejsce przyszała złość, nerwowość. Nie poradzę sobiue z tym. Książki i poradniki uciszyły mnie ale co dalej.... potrzebuje fachowaca. Pozdrawiam wszystkich w podobnym stanie.
napisał/a: mmmadzias 2008-05-23 23:10
hej Nina piszesz że masz teraz ataki złości, nerwowości, badałaś może tarczycę?ona też daje takie objawy jeśli dobrze nie funkcjonuje
napisał/a: alka74 2009-01-09 14:48
Nina a próbowałaś psychoterapii w Gliwicach na Asnyka? moja psycholog mi to poleca ale się BOJĘ - że znów ucieknę .Podaję namiary : ssp@psychoterapia-silesia.pl -
napisał/a: Tola123 2009-01-19 16:17
Nowy Dzienny Oddział Leczenia Zaburzeń Afektywnych w Gliwicach
opublikowano: 2008-05-30
aktualizacja: 2008-06-17, 14:21
NZOZ Medycyna i Edukacja Feniks 1.06.2006 otwiera w Gliwicach przy ul. Mewy 34 (naprzeciw basenu kąpielowego na Osiedlu Sikornik) Dzienny Oddział Leczenia Zaburzeń Afektywnych wraz Poradnią Leczenia Zaburzeń Afektywnych.
Program terapeutyczny zarówno farmakoterapię, jak i psychoterapię i jest ukierunkowany na leczenie pacjentów z zaburzeniami depresyjnymi o łagodnym lub średnim nasileniu oraz pacjentów w okresie remisji objawów. Kierowani do tej placówki mogą być również pacjenci z przeważającymi objawami lękowymi.
Rejestracja pacjentów i bliższe informacje pod numerem:

032/375-02-12, w godzinach od 9:00 do 17:00

Psychoterapii na Asnyka zdecydowanie nie polecam.Chyba ,że chcesz sprawdzać swoją wytrzymałość na pranie mózgu.
napisał/a: alka74 2009-02-06 08:09
a co to znaczy:

"Psychoterapii na Asnyka zdecydowanie nie polecam.Chyba ,że chcesz sprawdzać swoją wytrzymałość na pranie mózgu. "

jak tam wygląda te pranie mózgów? był już ktoś tam?
napisał/a: Alex30 2010-07-12 11:29
Na Asnyka w Gliwicach idziesz jak kompletnie nie masz kasy, zajęcia grupowe, ale refundowane z NFZ. Mają dzienny oddział leczenia nerwic. Trochę przepuszczają ludzi przez taką swoją maszynkę programową i nie za wiele masz do powiedzenia w kwestii tego jak wygląda twoja własna terapia. Idź, jak jesteś w dramatycznej sytuacji i nie masz pieniędzy, ale jak to z usługami z funduszy publicznych – różnie bywa z ich jakością. Znam 2 osoby które mówią niezbyt dobrze o terapii na Asnyka. Jeśli jednak możesz wyskrobać coś na terapie indywidualna prowadzoną prywatnie – zrób tak. W gliwicach jest pełno gabinetów w samym centrum (koszt ok70zł na tydzień). Tak się tu rozpisuje bo sam byłem w takiej sytuacji, malo zarabiam, ale to moje wlasne zdrowia psychiczne i wolę na nim nie oszczędzać. Dobre informacje mam o gabinecie na Raciborskiej 1 i innym na Lelewela 1, ale to wiadomości z drugiej ręki. Sam tam nie byłem. Jak cos wiesz o tym w jakiego rodzaju terapii chcesz być to użyj google. Czasem nie tak latwo się w tym polapac więc napisze że psychodynamiczna to to samo co psychoanalityczna ale jest jeszcze behawioralno-poznawcza i gestalt. Polecam te dwie ostatnie, bo tak wlasnie wygladala moja „droga” przez terapie – najpierw byłem u psychoterapeutki psychodynamicznej, potem, behawioralnej, potem u kobiety z gestaltu i za każdym razem było lepiej niż poprzednio.