psycholog - Warszawa- do kogo ?

napisał/a: zoya1 2008-12-01 13:50
Witam serdecznie
dzisiaj znalazlam wasze forum i stwierdzam jednoznacznie ze mam podobne "klopoty "jak Wy . .
czy jest na forum ktos z Warszawy ktory sie leczy i moze pomoc w wyborze psychologa / psychiatry ?

dzieki
napisał/a: Sylwia20 2008-12-01 14:29
Witaj Zoya, ja jestem z warszawy, a potrzebujesz kogoś z konkretnej dzielnicy? Jeśli nie to polecam mgr. Pawlinę z Woli, konkrety mogę podać na priv jeśli chcesz ;)
napisał/a: zoya1 2008-12-01 14:40
super :)
z Woli najlepiej ;)
napisał/a: maklowicz 2011-08-01 21:05
Ja szukam kogos z okolic urysnowa nie drogo polecicie kogos ?
napisał/a: Karinna 2012-11-21 12:56
Ja znam fajną psychoterapeutkę ze śródmieścia, nazywa się Joanna Kleszczyńska, ta poradnia nazywa się Intergratio, polecam bo jest na prawdę świetna i konsekwentna w działaniu, gdzie indziej wpajano mi jakieś głupoty a tutaj najpierw badania i analiza przyczyny problemu a potem odpowiednia metoda leczenia!
napisał/a: julianne33 2016-01-07 14:00
Moim zdaniem warto się omówić do psychomedic.pl. Poradnia na wysokim poziomie, lekarze kompetentni i przede wszystkim chętni do pomocy. Najpierw robią szczegółowy wywiad, badania, a dopiero na końcu dopasowują leki, jeżeli będą potrzebne. W poprzedniej przychodni pan doktor przepisał mi leki i na tym się zakończyło. Na każdej wizycie pytał jak się czuję i dawał kolejna receptę, a mi się nic nie poprawiało. Także od takich lekarzy uciekajcie jak najdalej.
napisał/a: Leather Service by Olicars 2017-11-24 11:59
Do pierwszego terapeuty poszłam dwa lata temu. Coś mi nie grało, więc szukałam dalej. Tak jak z lekarzem, sprawdzałam kwalifikacje, opinie i przede wszystkim pytałam po znajomych. W końcu poszłam z polecenia, bo nie chciałam tak w ciemno. No i trafiłam na p. Krzysztofa Zalewskiego. Chodzę od pół roku, jestem zadowolona chociaż wydawało mi się, że mam inny problem. Dzięki terapii zobaczyłam, gdzie naprawdę tkwią źródła niepowodzeń, stale rozpadająych się związków. Wziąłam to na barki i powoli zaczynam się z tym mierzyć. Polecam każdemu, bo mamy tylko jedno życie.
Pan Krzysztof przyjmuje w kolektywie Psychologgia.