Pstrykanie w uszach od 10 lat

napisał/a: gosia1311 2014-07-07 09:49
Witam! Na ten dzień mam 18 lat, od 10 pstryka mi w uszach. Gdy mam katar, jestem osłabiona, gdy do ucha dostanie sie woda. U lekarza wielokrotnie mialam przedmuchiwane uszy metodą "na Jakuba", raz mialam płukane wodą. W wieku 9-10 lat przeszlam operacje wstawiania drenów, które po roku zostaly wyjęte. W tamtym czasie cierpiałam na wysiękowe zapalenie ucha środkowego. Diagnoza brzmiała "zbyt wąska trąbka słuchowa co nie pozwala na regulacje ciśnienia". Jestem załamana, nie wiem już co robić, nie moge całego życia przeżywać z założonymi drenami! Teraz lekarz każe mi brać Cirrus lub ibuprom zatoki. Od 2 lat słysze to samo. Po zabiegu zostały zrosty na błonie bębenkowej, przez co mam niedosłuch. Nie chce leczyć tylko skutków ale i przyczynę. Męczę się bo w uszach pstryka mi właściwie cały czas. Czekam na alergotesty, spirometria w normie. Obecnie biore lek na alergie Telfexo i otriwin. Od 8 do 12 roku życia brałam kortykosteroidy (nie pamiętam nazwy, mała brązowa szklana butelka z duża zieloną nakrętką). Prosze o rade co to może być.