Przyrodzenie

napisał/a: lukasz4321 2007-12-06 18:43
Witam,

Brat ma prawie 18 lat, ja natomiast 16, od dłuższego czasu zauważam, że względem przyrodzenia to ja przewyższam, tak jakby w ciągu pół roku nic mu nie urósł. Nie wiem z jakiego powodu. Uprawia sporty lekkie: pływanie, jazda na rowerze, bieganie. Wiadomo sport to zdrowie, ale coś mu na zdrowie to nie wychodzi. Chyba wstydzi się pójść z tym problemem do lekarza. Proszę o rady. Wiem, że to wstydliwy problem, ale w końcu chłopakowi trzeba pomóc! Proszę o odpowiedzi.
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-12-06 19:13
Bratu trzeba by było pomóc jak by miał problem. A tego nie wiemy. To, że Ty masz "większego" o niczym nie świadczy. Jeżli w stanie zwodu ma poniżej 9 cm to jest problem, ale jeżli nie to chyba nie masz powodu do zmartwień! Ale brawo za braterską postawę!
ps. pediatra? Chłopie to już nie ten dział
napisał/a: lukasz4321 2007-12-06 19:29
Ma bodajże 15 cm w zwodzie, ale chodzi również o jądra ! Ma mniejsze niż jego równocześnicy..! może ma kłopoty z hormonami..
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-12-09 17:23
15 cm i Ty się przejmujesz?! Nie jeden ogier chciałby mieć takiego! Naprawdę to spory rozmiar i to powdód do dumy a nie przejmowania się!!! A jądra? Norma to 3 cm. Wiadomo, że część ludzi ma większe (tak samo jak z wielkością penisa) ale nie znaczy, że Ci z mniejszymi są chorzy!!!
napisał/a: lukasz4321 2007-12-09 18:46
Sam już nie wiem , może popadł w kompleksy..To jak coś, do kogo powinien zwrócić się z tymi sprawami, może powinien pójść na rozmowę, albo jakieś tabletki kupić na uaktywnienie produkcji hormonów..
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-12-10 06:44
Żadne tabletki!!! Jakie hormony? Chłopie Twój brat ma na 100% i prawidłowy poziom! A jeżeli tak bardzo chcecie to potwierdzić to prponuję udać się do urologa, zrobi USG i powie że wszystko jest ok!