Przykurcze miesni

napisał/a: Pusia02 2014-05-16 11:48
Moj chłopak w nocy rzuca sie ma przykurcze miesni a w momencie zasypia lekko sie trzesie jego miesnie jakby mial epilepsje.za dnia często wykrzywia mu sie twarz z jednej strony wszystko idzie do gory od ust w stronę czoła, czasem dwie strony ma wykrzywione i wyglada jak skrzywiony i zły.Ma problemy z rosciaganiem sie.Jak ćwiczy biceps to widziałam, ze nie może zginąć ręki do końca.Widze, ze często jest zły i dopiero jak 2 h potrenuje to mu mija.Jak chodzi to zauważyłam, ze ma te nogi sztywne, nie ugina ich tak mocno jak wszyscy ludzie, ale przysiady widziałam, ze robi.Te nogi to nie wiem bo dużo trenuje i często ma zakwasy.Jego mama chorowała na stwardnienie rozsiane.Widzialam tez jak pali marihuanę czego nie popieram to staje sie taki zrelaksowany, w nocy mniej sie trzęsie i mniej rzuca.Ma tez tendencje do używek alkoholu i narkotyków nie Wiem czy on cierpi i o tym nie mówi i znajduje ukojenie.Nie Wiem co o tym sadzić i mam duże obawy co do tego.Mowilam zeby szedł do lekarza, ale on sie uparł ze nie może on Wie co to i ukrywa albo nie chce wiedzieć.Ja bym chciała poznać ewentualnie jaka orientację co to może być ewentualnie.Zauwazylam, ze bierze magnez i uprawia duże ilości sportu a jak znikam to odrazu idzie w używki.Prosze o diagnozę, albo chociaż przypuszczenia co to może być
napisał/a: justynkasnk 2015-01-25 20:24
Czy juz znalazlas diagnoze ? Poniewaz tez mam osobe co ma podobnie ze wykrzywia mu twarz i skurcza miesnie barkowe i nogi podczas zasypiania .