Przykry zapach

napisał/a: ghost24 2011-09-25 23:02
Od 2 lat mam problem,z przykrym zapachem z odbytu.Pojawia się on w następujących sytuacjach: gdy siedzę,oraz gdy jest zimno lub bardzo gorąco wtedy czuje dreszcze ,niekiedy ciepło splywajace po plecach,oraz suchosc w ustach.Wtedy czuć odemnie zapach podobny do tego jakby ktoś puścił baka.Dbam o higiene-codziennie,zmieniam bieliznę.Najgorsze jest to że ludzie wokoło myślą że to nie jest choroba tylko nie dbanie o higiene a tak nie jest. Na kale nie ma śladów krwi,kiedyś była mała ilość sluzu,ale to zniknęło.Teraz czasem mam uczucie nie pełnego wyproznienia.Może ktoś mi powie jaka choroba powoduje powstawnie takiego czegoś jak ja mam?czytałem wiele informacji o ludziach mających takie problemy,i nikt nie wie co im jest.Bym zapomniał,czasem czuje że mam mokra bieliznę,a na papierze toaletowym widoczne są ślady kalu,choć go nie oddawalem,występuje to również jakiś czas po kąpieli...posiedze trochę i pójdę do łazienki i na papierze są ślady kalu ...jak by miał postać płynną.Co mam robić?może wy znajdziecie jakieś wyjście z tej strychu..o wyproznienia.Może ktoś mi powie jaka choroba powoduje powstawnie takiego czegoś jak ją mam?czytałem wiele informacji o ludziach mających takie problemy,i nikt nie wie co im jest.Bym zapomniał,czasem czuje że mam mokra bieliznę,a na papierze toaletowym widoczne są ślady kalu,choć go nie oddawalem,występuje to npart jakiś czas po kąpieli...posiedze trochę i pójdę do łazienki i na papierze są ślady kalu ...jak by miał postać płynną.Co mam robić?może wy znajdziecie jakieś wyjście z tej strychu..
napisał/a: łilma 2011-09-27 00:10
masz racje jest wielu ludzi ktorym smierdzi z ust gownem i nikt im nie moze pomoc,w tym i mi.ja tam mam na to swoja teorie ale lekarze albo sie dziwia albo czego jestem prawie pewna boja przyznac racje.u mnie np nie zamyka sie dolna i gorna klapka od zalodka,odzwiernik i wpust.z drugim cos jescze mozna zrobic ale nie wiele to w tym wypadku da.no i zawsze ten sam schemat smutna mina i za drzwi,bo co ja moge.w twoim przypadku to moze sprobouj tez ta diete co pisalam w innym temacie no i odwiedz tego gastro. bo moze tez masz jakis problem ze zwieraczami,jestes podlamany,co utrudna sprawe to moze psycholog cos by wskural tez.duzo to kwestia psychiki.
napisał/a: łilma 2013-12-30 20:09
a nie myslales nigdy o hemoroidach?tym bardziejze czujesz niekompletne wyproznienie,albo zespol jelita drazliwego.moze idz do ogolnego po skierowanie do proktologa i obejrzy co i jak.jeszcze moze sprobuj zmienic diete.moze zacznij unikac bialej maki ziemniakowciast itp a przyloz wiecej warzyw zytni chleb kasze ryze rozne i to ci pomoze oczyscic do konca.ale najpierw proktolog
napisał/a: ~Anonymous 2014-01-25 12:16
poszukaj w necie (chomik)albo kup ksiazke" Andrzej Janus - Nie daj się zjeść grzybom Candida" potem odstaw na zawsze cukier,make pszenna itp.... najpierw zafunduj sobie paraprotex potem detox zreszta jak wolisz, i zacznij oczyszczac organizm,,, max 3 lata,,,min- napewno chociaz te 0.5

ac zymes biez najpierw przez pierwsze te 2-4 tyg 3x2 tab. potem tylko na noc 2 tab

poczytaj o oczuszczaniu organizmu!!!!!