Przykry zapach skóry

napisał/a: Kuba85 2006-11-10 12:46
Witam

Mam wielki problem, a mianowicie nie wiem czemu, ale od jakiegoś czasu, pare lat w sumie, ładnie mówiąc niezbyt pięknie pachne. Dbam o higiene kąpie się dwa razy dziennie, gdzie kolwiek wychodze, zawsze biore długi prycznic, ale to nic nie daje, założe trykotke i po 15 minutach, pachne tak jakbym ją nosił pare dni i tyle samo się nie mył. Jest to straszne, zaczałek unikać imprez, nie mówiąc o wyjściach na randke, gdy ktos chce mnie podwieźć autem gdzie już siedzą 4 osoby, zawsze robie wszystko żeby uniknąć takiego bliskiego kontaktu. Nie chce uchodzić za kogoś kto jest syfiarzem, ale ludzie zaczynaja mnie tak odbierać i jest mi strasznie przykro. Robie wszystko co moge, ale nie umie sobie z tym poradzić, a mase kosmetyków których używam też nic nie daje.

Może ktoś z was miał podobny problem, czy coś od środka mam nie tak, nie wiem naprawde jestem załamany.

Please pomóżcie
napisał/a: person113 2006-11-14 16:36
Mam ten sam problem. Nie wiem jak sobie z nim poradzić. U mnie to zaczęło się jakiś rok temu. Tak jak ty kąpię się 2 x dziennie, użwyam perspirantów ale to nic nie pomaga :(
napisał/a: martka261 2007-11-30 12:03
Proponuje Etiaxil jest świetny stosuje go od dłuższego czasu i mi pomaga.Miałam ten sam problem i też myłam się kilka razy dziennie,po myciu smarowałam się różnymi markowymi antyprespirantami i nic nie pomagały,aż w końcu koleżanka mi podpowiedziała o tym antyprespirancie. Kupuje się go w aptece jeden jest do skóry wrażliwej(zielony) a (czerwony)do skóry normalnej,wybierzcie sobie rodzaj odpowiedni do swojej skóry.Zanim go zastosujecie to przeczytajcie ulotkę jak się go używa, (jest w kulce)malutki ale starcza na długo,bo stosuje sięgo 3razy w tyg.(niewiarygodne ale to prawda)
Mi pomaga na 100%
Powodzenia!
napisał/a: micha_101 2008-08-25 15:58
Ale co ona gada?? to jakaś reklama etiaxilu?? on nie jest na zapach tylko na nadmierne pocenie!! u mnie taki zapach wydziela się z różnych miejsc więc niech ona lepiej nie pierdoli że mam się cały tym smarować!!