Przyczyny czasowego oddawania mętnego,cuchnącego moczu

napisał/a: takijeden83 2010-12-17 08:29
Witam jak wyżej jakie mogą być przyczyno oddawania cuchnącego,mętnego moczu-bo czasami-nie zawsze oddają cuchnący mocz który jest mętny i ma zapach przypominający gnojówkę.
A gdy robiłem badania na mocz-to wtedy nie był cuchnący ani mętny i dlatego nic nie wyszło.
Co to może być?
napisał/a: piotrosiama 2010-12-17 09:59
Może coś się dziać w układzie moczowym. Dobrze by było powtórzyć badanie, skierowanie wazne jest miesiąc więc jest szansa że trafisz na dzień w którym zauważysz ten objaw.
napisał/a: takijeden83 2010-12-17 13:30
Właśnie,a dziś ponownie powyższe objawy miałem,a gdy zjadłem czekoladę to duszące kwasy mi zaczęły podchodzić i serce nawalać-raz tętno jest wysokie a raz niziutkie i wówczas pojawiają się zaburzenia neurologiczne i mięśniowo-ruchowe.
A gdy wymiotuje to po czekoladzie mam straszne kwasy i wymioty są śmierdzące.
Co to może być,może coś być z wątrobą nie tak?
Dodam,jeśli jem gotowane rzeczy załatwiam się normalnie,a jeśli jem nie gotowane rzeczy to załatwiam się rzadko,zazwyczaj biegunkami ale pasożytów nie mam bo robiłem badanie,a czy może być coś nie tak z jelitem grubym-odbytem?
Czy rak jelita grubego dawałby objawy powyższych rzeczy?
napisał/a: piotrosiama 2010-12-17 15:52
Rak to za duże słowo nie mówmy o tym bo nie ma takiej potrzeby. Kiedy ostatnio przeprowadzałeś badania laboratoryjne bo myślę że trzeba je powtórzyć.
napisał/a: takijeden83 2010-12-17 16:23
Badania laboratoryjne ostatnio były wykonane w SOR 11.11.2010roku i wyszło wszystko ok.
TK i RM głowy również nic nie wykazała,ale z czegoś te powyższe rzeczy muszą się dziać,bo dawniej ich w ogóle nie miałem,nie wiadomo czy zaburzenia neurologiczne nie są wywołane krążeniem lub powyższymi objawami,wszystko się zaczęło właściwie od oddawania cuchnącego moczu i dalej się coś porozsiewało.
napisał/a: piotrosiama 2010-12-17 16:46
A co było przyczyną Twojego pobytu w SOR-e ? Przepraszam, że się o to pytam ale może to wszystko mieć powiązanie. Teraz tak - badania robiłeś ponad m-c temu i z tego co piszesz nie miałeś wcześniej tych objawów a pokazały się dopiero teraz - czy dobrze zrozumiałam ?
napisał/a: takijeden83 2010-12-17 17:03
Udałem się na wizytę do SOR,bo zacząłem mieć dziwne objawy,których dawniej w ogóle nie miałem,wszystko zaczęło się jakieś 1,5 roku temu jak surową wątrobę zjadłem i napiłem się piwa i zacząłem po czasie czuć dziwne uczucie koło wątroby i miałem biegunki,później objawy ustąpiły i woda mi podeszła do stóp i wówczas u niektórych palcy u stóp porobiły się pęcherze i zaczęły schodzić bezboleśnie paznokcie,potem woda ze stóp znikła samoczynnie i zacząłem oddawać śmierdzący mocz i zacząłem być trochę dziwny i dziwne,sztywne ruchy mieć oraz sztywną osobowość,pojawiły się zaburzenia chodzenia i zaburzenia neurologiczne,początkowo lekarze myśleli,że to kiła ale nie,było podejrzenie także SM,ale RM i TK głowy nic nie wykazało,mam zdrowy całkowicie mózg według TK i RM głowy-bez zmian organicznych i ogniskowych.
Ale z czegoś te zaburzenia są,podejrzewano psychozę,ale psychozy w 100% nie mam,bo przy psychozie takich objawów nie ma,a ponadto psychoza nie daje nie wyjaśnionej gorączki,bo raz mam gorączkę 35.5 a raz 37.1 i czasami jak mówię przez kamerkę internetową i jak się denerwuję to piana mi się toczy i się wówczas zacinam w mówieniu-wtedy gdy się piana toczy,ale jestem w 100% świadomy i wiem co się wokół mnie dzieje i zachowuje się normalnie tylko wtedy serce nawala-jak siedzę to bije powoli a jak wstanę to znowu szybciutko i objawy neurologiczne dochodzą.
I lekarze nie wiedzą co mi jest,bo mamy taką służbę zdrowia,że choroby neurologiczne myli się z psychiatrycznymi.
No i na pewno nie mam upośledzenia umysłowego,bo czy można mieć upośledzenie umysłowe i być bystrym i inteligentnym?-chyba nie,no nie?
napisał/a: piotrosiama 2010-12-17 17:14
Upośledzonym ty Ty nie jesteś. Masz takie bardzo niespecyficzne objawy i nie bardzo można dopasować do jakieś jednostki chorobowej. A co lekarze dalej sugerowali - jedynie obserwację ?
napisał/a: takijeden83 2010-12-17 17:28
Sądzę,że na pewno zastosowano obserwację mnie w środowisku ale nie jestem pewien-to tylko moje przypuszczenia,a dodam,że do tych objawów dochodzi mi czasowy brak czucia w kroczu,oraz ból od kolan w dół i drętwienie palcy u stóp,doszedł mi do tego niepokój psycho-ruchowy oraz czasami sztywność w karku,a gdy wychodzę z kąpieli to palce u stóp mam bardzo czerwone,a jak ostygną to blade.
Ale gdybym miał padaczkę to na pewno by ona wyszła w TK i RM głowy-jako zmiany ogniskowe,ale wyszło,że ponoć mózg mam całkowicie zdrowy,więc może problemem objawów neurologicznych jest układ krążenia lub inne czynniki,bo załóżmy gdyby było coś nie tak z ośrodkiem termoregulacji w mózgu.który odpowiada za pracę serca to gdyby był uszkodzony to by wyszły chyba te uszkodzenia w RM i TK głowy,no nie?
napisał/a: takijeden83 2010-12-17 17:41
Mam do tego także piekący ból za karkiem,oraz czasami zaburzenia równowagi i czasem robi mi się ciemno przed oczami i z nie wyjaśnionych przyczyn mam zmienna tonację głosu raz mówię normalnie a raz tak,że w ogóle mnie nie słychać-jakby głos mi zanikał.
napisał/a: piotrosiama 2010-12-17 18:23
Wiesz myślę, tylko nie zrozum mnie żle, ale powinieneś być pod opieką zarówno neurologa jak i psychiatry. Ja lekarzem nie jestem więc nie mnie stawiać diagnozy, a tu na forum to nmożemy Ci jedynie coś zasugerować.
napisał/a: takijeden83 2010-12-17 18:43
Wiesz neurolog stwierdził,że nie ma potrzeby,żebym był pod opieką neurologiczną,bo nie mam uszkodzenia mózgu i mam na to dokumenty i one się liczą,a psychiatra mi mówił,że psychiatrycznie jestem zdrowy tylko doznałem zen strony zdemoralizowanej Krakowskiej Policji szereg krzywd z tego powodu,że jestem gejem,o których możesz poczytać tutaj:

http://forum.prawoity.pl/viewtopic.php?id=5840

http://www.forum-prawne.com.pl/viewtopic.php?t=194

I sądzę,że przez te policyjne kłamstwa i krzywdy zawdzięczam pogorszenie ogólnego stanu zdrowia,ale jest sprawa przed prokuratorem i zostaną wyciągnięte stosowne konsekwencje wobec krakowskiej psiarni po średnim,bo popełnili przestępstwo i to do tego świadomie art.271 par 1,2,3 kk w zw. z art.156kk oraz 157kk.
Ale po naszej policji to mnie już nic nie ździwi,po tym jak pobito naszego działacza gejowskiego Roberta Biedronia,że omal mu karku policja nie złamała.