przyczyna bólu...?

napisał/a: daria19912 2013-10-11 13:16
Witam, nie jestem pewna czy wybrałam odpowiedni dział, aby opisać swój problem, ale dlatego też proszę o pomoc.
Od kilku miesięcy zmagam się z bólami głowy (jest to pulsujący ból tylko i wyłącznie z lewej strony głowy). Występuje on praktycznie codziennie, raz mocniejszy raz słabszy.
4 miesiące temu zaczął boleć mnie ząb na nagryzanie (siódemka), byłam pewna że głowa boli mnie właśnie z jego powodu.
Stwierdzono zapalenie miazgi, przeprowadzono leczenie kanałowe, teraz ząb nie boli, ale bóle głowy nie ustąpiły, a objawy bólu przy nagryzaniu przeniosły(?) się na szóstkę..
Było wykonane zdjęcie RTG, dentystka twierdzi, że wszystkie zęby są zdrowe.
I stąd moja prośba o poradę : co robić? czy szukać przyczyny bólu głowy w zębach i rozwiercać wszystkie po kolei? czy to możliwe że zapalenie miazgi przeniosło się na sąsiadującego zęba? czy to migreny spowodowane np. tabletkami antykoncepcyjnymi (ale wtedy dlaczego ząb boli przy nagryzaniu)?
Bardzo proszę o opinie i poradę co robić i z góry dziękuję.
napisał/a: viki71 2013-10-12 21:26
Ósemka juz wyszła z tej strony,co boli Cie głowa?
napisał/a: daria19912 2013-10-13 19:17
Do niedawna miałam dwie ósemki ale zatrzymane, tydzień temu miałam dłutowanie ósemki z tej strony z której nie boli mnie głowa, z drugiej ledwo się pokazała i Pani chirurg powiedziała ze dopóki "nie da o sobie znać" to trzeba poczekać z usuwaniem
napisał/a: daria19912 2013-10-13 19:18
Aha i dodam, że ząb boli mnie u góry a ósemkę mam tylko na dole
napisał/a: viki71 2013-10-14 11:45
Pytam o ósemki,bo czasem,jak się wyrzynaja,maja tak mało miejsca,ze prą na resztę zębów i wtedy boli.Nie wiem natomiast,czy może byc to przyczyna bólów głowy.Moze warto zapytac dentysty przy okazji wizyty.
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-11-30 15:10
Może tutaj znajdziesz coś ciekawego dla siebie

[url_special=http://polki.pl/zdrowie-i-psychologia-zeby.html:i8y5yceq]https://polki.pl/zdrowie-i-psychologia-zeby.html[/url_special:i8y5yceq]
napisał/a: miki20 2013-12-01 14:39
A ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza rodzinnego po skierowanie do neurologa, bo być może bóle głowy nie mają związku z zębami. Skoro stomatolog twierdzi, że masz zdrowe zęby, po co je rozwiercać? Idź do neurologa, zleci Ci badania, aby poznać źródło bólu.
napisał/a: akexia 2014-02-03 20:28
Witam bardzo prosze o fachowa porade otóż 9 miesiecy temu miałam wyrwanego zeba obok osemki na dole szczeki oraz usunieta torbiel noi mialam zszyta nicmi to dziasło od pewnego czasu zaczyna mnie to dziasło bardzo garac na nerwach swedzi mnie moze to od ze gryze pokarm nie wiem ale to jest nie do wytrzymania.Pozdrawiam