Przy jakiej muzyce się relaksujecie?

napisał/a: MajaII9mc 2010-10-11 22:30
czybit16 napisal(a):
ognista napisal(a): Polska by nierządem stała;P;P


Daj boże...

a poza tym Armin, Markus schulz, tiesto, dada life, rank1


tiesto, tyle wspomnień i tyle sentymentów...
napisał/a: Blackursus 2010-10-11 23:15
No, no- Ognista, a ja myslalam, ze jestes fanka Michalka Wisniewskiego :))) Zartuje, pamietam Twoje poprzednie zdjecie :)
Tak powaznie, ja najlepiej relaksuje sie przy "Czterech porach roku" Vivaldiego.
A tak niepowaznie "Majteczki w kropeczki" dzialaja mi na nerwy, ale "Przelec mnie w tej koniczynie" dodaje mi energii. A co sadzicie o grupie "Boys"- Niech zyje wolnosc, wolnosc i swoboda, niech zyje zabawa i dziewczyna mloda!
Moj Tatko uwielbial swego czasu muzyke "dysco polo" wiec bylam nia "molestowana", co tydzien, w niedziele, na Polsacie. Grupa "Boys" wryla mi sie w pamiec, bo robili dobre show .
napisał/a: MajaII9mc 2010-10-11 23:18
Blackursus napisal(a):No, no- Ognista, a ja myslalam, ze jestes fanka Michalka Wisniewskiego :))) Zartuje, pamietam Twoje poprzednie zdjecie :)
Tak powaznie, ja najlepiej relaksuje sie przy "Czterech porach roku" Vivaldiego.
A tak niepowaznie "Majteczki w kropeczki" dzialaja mi na nerwy, ale "Przelec mnie w tej koniczynie" dodaje mi energii. A co sadzicie o grupie "Boys"- Niech zyje wolnosc, wolnosc i swoboda, niech zyje zabawa i dziewczyna mloda!
Moj Tatko uwielbial swego czasu muzyke "dysco polo" wiec bylam nia "molestowana", co tydzien, w niedziele, na Polsacie. Grupa "Boys" wryla mi sie w pamiec, bo robili dobre show .


O boże! Pamiętam to! Co niedziele przed wyjściem do kościoła disko relax! Teraz już mi się nie podoba ale kiedyś śledziłyśmy listę przebojów.
napisał/a: wikam2 2010-10-12 08:29
Boys i Marlena Drozdowska + Marek Kondrat (czy Czajka) znam mimo wszystko w większości. Powód - takie czasy, słuchali wszyscy a ja jako dziecko super się bawiłam a słowa....chłonełam. Teraz rozpamietując te teksty i analizując.......:D
napisał/a: czybit161 2010-10-12 09:43
Może już koniec rozmów o disco polo chyba, że gdzieś na wesele się wepcham :D

A tak na poważnie disco polo to każdy słuchał bo kiedyś było na wielkim topie, ale czasy się zmieniły,,,dobra dobra to z kim mogę iśc na weselicho ? :P
napisał/a: wikam2 2010-10-12 09:48
Zapraszasz czy się wpraszasz? :P
napisał/a: czybit161 2010-10-12 09:53
oczywiscie wpraszam :P
napisał/a: wikam2 2010-10-12 09:55
To jakbyś kiedyś kogoś zapraszał to.....wybierz mnie, wybierz mnie!!!!! :D
napisał/a: czybit161 2010-10-12 10:03
wikam- dzięki za poprawę humoru ;*
napisał/a: wikam2 2010-10-12 10:11
Spoko :))) Zostanę Twoją cycol*ną :D No bo to weselicho pewnie w rytm disco bedzie :))))
A teraz sama się ukaram za off topa ;)
napisał/a: ognista4 2010-10-12 18:11
blackursus klor włosów mało mówi o człowieku;)) na tej fotce miałam czerwono-czarne, a teraz mam całe czerwone;P;P;P

akurat nie znoszę tiesto...ani dance...ani discopolo..........te gatunki przypominają mi tłuczenie kapusty, ale discopolo to jest akurat dobra muzytka na weselach, ludzie się przy tym bawią;)


ja bym wolała coś w stylu Castle Party;))
napisał/a: PaniDoctorW 2010-10-12 23:01
Ja relaksuje się to zależy jak odpoczywam to lubię muzykę relaksacyjną, a jak jestem wkurzona i chce się uspokoić to słucham Behemoth albo innej ostrej muzyki.