Przeziębienie kaszel a ból brzucha pasem i z lewej strony

napisał/a: lionmen 2015-08-25 15:14
Witam.

Jak w temacie, od tygodnia męczy mnie bardzo mocny kaszel przeziębiłem się dość konkretnie, czy przez kaszel możę boleć brzuch tj. mięśnie ? Bardzo się tym martwie ponieważ 2 lata temu wykryto u mnie PZT jednak wszystko po odstawieniu alkoholku się unormowało ostatnie usg robiłem 6 miesięcy temu i wszystko było OK, jak również miesiąc temu robiłem badania krwii i moczu i też wyszły dobrze jednak bardzo mnie to martwi.

Nie boli mnie cały czas jak siędzę spokojnie, czy leżę itd tylko np przy podciąganiu nosem, kaszlu czy też przekrecaniu ciałem - to jest ból taki podobny jak do zakwasów, czuję go na środku brzucha po lewej stronie pod żebrami i na plecach martwi mnie to czy to nie ból ze strony trzustki :/. Dodam że jem normalnie, załatwiam się normalnie nie tracę na wadze wręcz przeciwnie jestem szczupły a przytyłem ostatnio.

Jak dotykam palcami to nie czuję żadnego ucisku czy bólu. Jest to jak by ból taki napinający w sensie nawet jak mi się odbije po jedzeniu to zaboli na sekunde. To jest ból jak gdyby mnie ktoś uderzył w brzuch taki obolały. Dodam również że mam nerwicę i nie raz brzuch mnie bardzo bolał ze względu na stres dlatego bardzo dobrałem sobie do głowy że to znowu trzustka :/

Dodam również że mam uczucie jak bym miał naprężony cały brzuch, jak zażyję ibuprom to przechodzi praktycznie na cały dzień, po jedzeniu jest jak by lepiej - nie w druga stronę.

Prosiłbym o poradę w tej sprawie dziękuje.
napisał/a: piotrosiama 2015-08-25 18:41
Jeśli intensywnie kaszlesz i trwa to już kilka dni to ma prawo boleć. Mnie w szpitalu kazano brać proszki przeciwbólowe.