Przewodnienie i problemy z jedzeniem.

napisał/a: VVigor 2014-03-29 15:05
Witam. W środę 26 marca w przeciągu 4 godzin wypiłem 5 litrów wody z glukozą (proszę nie pytać dlaczego). Następnego dnia rano nic złego się nie działo, jednak od godziny 11 gdy zjadłem swoje pierwsze śniadanie (wcześniej musiałem być na czczo) rozpoczęły się problemy. Nie miałem kompletnie apetytu, chciało mi się wymiotować, bolała mnie głowa, do tego jeszcze doszło aktualne przeziębienie, więc czułem się strasznie. Generalnie wszystko wskazywałoby na przewodnienie. Tego dnia zwymiotowałem raz, było mi lepiej, potem zaraz poszedłem spać. Piątkowy ranek również nie należał do najlepszych, co prawda brzuch nie bolał mnie już sam z siebie, innych objawów również nie miałem, ale nie potrafiłem dalej nic w siebie wepchnąć. Dzisiaj jest sobota, godzina 15, a ja od rana zjadłem jedynie dwa rogale i każdy spożywałem chyba z pół godziny, bo powodował u mnie ból brzucha, taki sam jakbym zjadł zbyt dużo np. na obiad. Za każdym razem gdy coś zjem to nie umiem się wyprostować, jakbym miał skurczony żołądek. Nie daje nic nospa. Jakieś pomysły? Czekać aż wszystko się ustabilizuje czy jechać do lekarza?