Przewlekły ból w prawym boku koło pepka

napisał/a: anpamo 2014-07-12 16:04
Witam od kilku miesięcy dokucza mi ból w prawym boku , koło pepka lub ciut poniżej, cały czas jedno i te same miejsce, nie jest rozlany ten ból, Ból nie jest ciągły, nie jest silny ale jest. Cos w rodzaju>> boli, przestaje na kilka chwil, godzin i pojawia się znowu, wcześniej zdarzało się to co jakiś czas a od kilku dni trwa to non stop. Częściej oddaję stolec i oddaję gazy. Ale w ich budowie (stolca) nie ma nic niepokojącego w sensie krwi czy sluzu. 2 lata temu miałam kolonoskopie i gastroskopie, które nic nie wykazały, no ale to było 2 lata temu. Byłam ostatnio u gastrologa który wypisał mi Duspatalin retard na rozkurcz jelit i kazął przyjść jak będzie bolało dalej, powiem szczerze ze podczas brania nie bolało ale raz na jakiś czas zdarzało się. Teraz po odstawieniu boli mocniej. Wizyte mam dopiero za tydzień. Może ktoś tez ma lub miał takie objawy i wie co to może być. Proszę o pomoc.Bardzo prosze
napisał/a: Zdrowe jelitko 2014-07-15 00:01
anpamo napisal(a):Witam od kilku miesięcy dokucza mi ból w prawym boku , koło pepka lub ciut poniżej, cały czas jedno i te same miejsce, nie jest rozlany ten ból, Ból nie jest ciągły, nie jest silny ale jest. Cos w rodzaju>> boli, przestaje na kilka chwil, godzin i pojawia się znowu, wcześniej zdarzało się to co jakiś czas a od kilku dni trwa to non stop. Częściej oddaję stolec i oddaję gazy. Ale w ich budowie (stolca) nie ma nic niepokojącego w sensie krwi czy sluzu. 2 lata temu miałam kolonoskopie i gastroskopie, które nic nie wykazały, no ale to było 2 lata temu. Byłam ostatnio u gastrologa który wypisał mi Duspatalin retard na rozkurcz jelit i kazął przyjść jak będzie bolało dalej, powiem szczerze ze podczas brania nie bolało ale raz na jakiś czas zdarzało się. Teraz po odstawieniu boli mocniej. Wizyte mam dopiero za tydzień. Może ktoś tez ma lub miał takie objawy i wie co to może być. Proszę o pomoc.Bardzo prosze


Chciał bym mieć w swoim życiu tylko takie problemy.
Przewód pokarmowy od przełyku po odbyt jest barometrem sposobu odżywiania.
Przykład; zjesz na czczo jabłko w pociągu do toalety kawał drogi a korytarz zatłoczony, efekt brzuch jak balon gazy itp.
Leczenie, na tym się nie znam a moja rada: nie jeść jabłek w pociągu, gdy do toalety nie ma przejścia.
Dyskomfort związany z jakimś sposobem odżywiania nie powoduje konieczności LECZENIA tylko zmiany diety.
Dużo wody nie gazowanej z dobrego ujęcia (tylko nie konserwowanej z plastlkowej butelki) w kilka dni znikną Twoje problemy.
Czytanie metek na konsumowanych produktach, uchroni Cię od nawrotu "choróbska"
Łykanie leków w Twojej przypadłości porównał bym do leczenia kataru antybiotykiem.
Zdrowego jelitka życzę