Przewlekły ból poniżej pępka

napisał/a: nitro 2012-10-10 21:13
Witam
Mam 38 lat w lutym br rzuciłem palenie .Od kwietnia coś zaczęło przeszkadzać mi w brzuchu .Odczucie jak bym tam miał kamień
Po jakimś czasie zaczęły się pobolewania a wiec zrobiłem badania i niby wszystko ok .Krew mocz wątrobowe .Objawy się nasilają ból zaczyna być bardzo dokuczliwy coś w rodzaju pieczenia .mam napięte mięśnie poniżej pępka .Uciskając brzuch nie jestem w stanie bólu wzmocnić a wiec nie reaguje on na nacisk .Zrobiłem następnie USG jamy brzusznej .Nic nie wyszło niby wszystko ok .Lekarz domowy tłumaczy to objawami odstawienia nikotyny jednak ja sobie tego nie wyobrażam bo sytuacja się pogłębia .
w nocy ma uczucie jak bym miał czajnik gotowanej wody wlany w kichy .
Co robić jakie badania ?
Od czasu wystąpienia pierwszych objawów jestem jakby osłabiony ale jem 3 razy tyle co zawsze i non stop jestem głodny .
To bardziej odczuwalne jest po prawej stronie ale promieniuje aż do kości łonowej.
Nie mam problemu z wypróżnianiem ani moczem i w badaniach zarówno moczu jak i kału nic nie stwierdzono ?
Ogólnie ćmi mnie to cały czas i mam wrażenie że mam coś w brzuchu jednak nieraz boli tak że nie jestem w stanie spać .