przewlekłe zapalenie zatok+niezyt nosa+flegma

napisał/a: luilu 2011-09-28 11:24
witam,

Jestem tak zdesperowana że postanowiłam poszukac pomocy w internecie. Tyle co sie antybiotyków nabrałam i tego wszystkiego to dziwie sie ze jeszcze na żoladek sie nie lecze. Czy jest w ogole mozliwe aby wyleczyc zatoki?? Prosze o rade co mam zrobic z moja choroba bo jestem o krok od załamania. A więc zaczeło sie rok temu, na poczatku bóle głowy i katar, nastepnie juz goraczka flegma zatkany nos i bole glowy. Wiec wybralam sie do laryngologa, ktory stwierdzil niezyt nosa przepisal jakies tam psiukacze, co spowodowalo lekkie krwotoki z nosa i straszne bole glowy. a wiec odstawilam to i przeszlam na antybiotyki, po 6 miesiacach dalam sobie spokoj bo wiedzialam ze juz tego nie wylecze. przyzwyczailam sie juz do zatkanego nosa i ciaglej flegmy, ktora mi zatyka ciagle przelyk ale do bolu glowy ktory dopadl mnie miesiac temu sie nie przyzwyczaje, jasne ciagle czulam ucisk w zatokach ale to co teraz przezywam tego sie nie da opisac mnie boli glowa po sam czubek, czuje sie fatalnie od samego rana do samego wieczora ciagly bol glowy i tak codziennie:( nie mam ochoty na nic, wszystko mnie drazni, nachetniej to bym lezala calymi dniami, jestem wykonczona. Co ja mam zrobic? jak mnie nawet lekarz nie moze wyleczyc:(
napisał/a: cytryna12345 2011-09-28 20:32
Czy były robione testy alergiczne? To może być alergiczny nieżyt nosa, a to już jakoś da się leczyć lub przynajmniej złagodzić objawy.
napisał/a: Aronwaw 2013-03-10 18:21
przyczyna choroby może być zupełnie inna. Znam przypadek choroby o podobnych objawach której patogeneza okazała się zupełnie inna niz wskazywały by na to badania, a raczej ich brak.
napisał/a: Alio2 2013-03-11 07:12
Czy robiłaś jakieś badania chodzi mi o wymaz z nosa i gardła? Tomografię zatok, testy alergiczne?