Przewlekle zapalenie prostaty

napisał/a: sempajers 2015-10-31 18:05
Witam borykam sie dosc dlugo z zapalenie prostaty przewleklym w dodatku prawdopodobnie walcze z tym juz 6 lat moje objawy to obnizone samopoczucie praktycznie zerowe libido jak dziadek 60 letni brak mozliwsoci uzyskania pelnego wzwodu zazwyczaj udaje sie osiagnac jedna erekcje a potem juz ciezko jest uzyskac druga bralem leki takie jak
Biseptol
augumentin
biodacyna
zinnat
nolicin
teraz biore summamed levoxa ciprinol doxyciklina
wszystkie te antybiotyki bralem przewaznie prez okres 4 tygodni a jedyny efekt to taki ze lagodzi objawy wplywa na prostate ale bez wiekszych rezultatow ra lekko poprawial wzwod zawsze po konczeniu brania antybiotykow odczowalny jest problem z niapieciem miesni i brakiem odczuwania boccow na prostacie jak by problem z unerwieniem kiedys w mlodosci dosc czesto wstrzymywalem moczi nie wiem czy nie doszlo do jakis dysfukcji miesni jakis bralem tez leki rozluzniajace miesnie gladkie ale nie wie mczy jeszcze jedyna metoda ktorej nie testowalem to alfa blokery... i nie wie mczy one by nie pomogly prosze o jakas porade bo nie wiem jak juz postepowac a strasznie to utrudnia zycie....
napisał/a: Durum 2015-11-02 20:36
Trzeba poznać wyniki z badań,nie wiem na ile mogą mieć wpływ na spadek libido inne choroby towarzyszące(a nie diagnozowane)
Oczywiście długotrwałe stosowanie leków,obniża libido,podobnie ja przyczynny psychogenne czy hormonalne.Podobnie stresy a te zapewne występują często.
Już samo przewlekłe zapalenie prostaty obniża libido.A tu dochodzi jeszcze wiele innych czynników.Niestety przewlekłe zapalenie prostaty czasem trwa długi okres.Wskazane porozmawiać z lekarzem prowadzącym o dołaczeniu preparatów poprawiających libido
napisał/a: sempajers 2015-11-04 17:25
Stosuje wlasnie alfa blokery tamsulosyne i bole znikaja prostaty ale za to mam zerowe libido czy ten stan zeczy zostanie czy minie po odstawieniu leku ?
napisał/a: sempajers 2015-11-04 19:15
Biore wlasnie alfa blokery tamsulosyne niby rozliznia ze nie czuc dyskonfortu ale libido zerowe czy po odstawieniu leku libido wraca do normy czy moze byc tak ze sie pogorszy zupelnie?