przewlekłe problemy z żołądkiem oraz inne objawy

napisał/a: error991 2014-10-27 14:05
Witam ponownie wszystkich forumowiczów,
Od lutego mam przewlekłe bóle nadbrzusza i stany zapalne zoladka i dwunastnicy. :( Mam juz dosc tego bólu, budze się z nim codziennie! :( nie dokucza mi tylko kiedy spie :( mało jem i tylko pieczywo i to co gotowane, schudałam 5 kg. Mam 160cm a waze 42 kg. nigdy nie bylam gruba, ale teraz wyglądam okropnie.!
Mialam 3 gastroskopie (luty, maj, sierpien), w kazdej wychodziły nadżerki lub zapalenia zoladka i dwunastnicy. Helicobacter ujemny za kazdym razem. Badania krwi zawsze w normie, badania w kierunku celiakii (wycinek z dwunastnicy plus jakies z krwi) ujemne. Dostawalam leki z grupy ipp (nolpaza, stomezul, pantopraz, emanera, mesopral), duspaterin retard, zirid, metoclopramid, ranigast. Zmieniałam 2 razy lekarzy, do których chodzilam prywatnie zeby pozbyc sie tego okropnego bólu:(
Teraz jest jeszcze gorzej...boli mnie bardzo i przez cały czas, mimo ze ciągle zazywam nolpaze. :( w czwartek mam manometrie, gastroskopie i potem ewentualnie dostane skierowanie na TK enteroklize.
Poza tym pojawiły sie u mnie kolejne inne objawy, ktore lekarze "olewają": wypadanie włosów, kołatanie serca, ciągle wysoki puls 90-100, biegunka po nabiale, dziwna swędzaca wysypka na ramionach przypominająca pryszcze :(
Zapisałam sie tez na jutro na test metoda volla - nie wiem czy warto ale jestem zdesperowana, kazdy moj dzien to ból brzucha :( !
Proszę o jakiekolwiek porady :(
Pozdrawiam
napisał/a: error991 2014-10-27 14:21
boje się, ze z tego wszystkiego moze zrobic sie choroba crohna lub nawet nowotwór, bo to juz tyle trwa :(